Çok zor durumdayım biri beni görsün!

Bugün konuştuğum çocuk mu diyim ne diyim bilmiyorum ki :( her neyse anladınız siz bugün çok kötü bir konuşmayla günü bitirdik. ben 'yorgunsun uyu' biraz dedim konuşmak istemediğimi söyledi bende 'yok öyle bişey seni düşündüğümden' dedim 'neyse ben uyuyucam dedi... Kötü bitirdik gerçekten... Benim derdim şu: ben sabah ona öyle bir mesaj atıyım ki bu konuşmaları unutsun ve benim onunla konuşmak istediğimi anlasın. Yardım eder misiniz ne yazıyım ben :( Yalnız çıkmıyoruz konuşuyoruz aşkım lı canımlı şeyler olmasın lütfen :) yardım ederseniz duacınız olurum şimdiden teşekkürler :(

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• her zaman her dakika seve seve sıkılmadan konuşacagım insan günaydınnn kalk hadi sabah oldu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya olur böyle şeyler takma kafana aşkın cilveleri bunlar da erkekte pek hoş değil

1|0
    0|0
  • "Megalomanlığa gerek yok ben sadece seninle konuşacam o kadar."

al sana mesaj.

1|0
    0|0
  • Dün olanları unut kafanı kırmıyayım umutlarıyla güne başlamak dileğiyle Günaydın aşkım :)

1|0
    0|0
    • sevgilim olsaydı bunu yazardım ama sevgili değiliz henüz :)

• kafanı kırarım biraz ağır kaçıyo sevgilim olsaydı yine kafanı kırarım diyebilirdim yani :D

• farketmez siz kızlar "ayy çok tatlısın" yerine salak diyonuz sırıtarak normaldir yani :D

• ayşegül45 doğru yanıtı vermiş...

0|0
    0|0
  • Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyütme bu kadar ya onu fazla önemsiyo olmalısınki bu kadar abartmışsın. O sabaha kadar bunu unutur zaten kaldığınız yerden devam edersiniz. böyle süslü mesajlarla falan onu önemsediğini ona belli etmiş olursun bu seferde cepte görünmeye başlarsın güvenme kimseye.

1|0
    0|0
    • süslü mesaj değil zaten istediğim kısa ve öz... ama yazmaya başladığım zaman bir sürü şey çıkıyo karşıma destan falan... o sebepten yardım istiyorum...

• Neden mutlu etmek istiyosun?

1|0
    0|0
  • yorgunlugunu aldıysan artık uyan özledim günaydın falan yaz

1|0
    0|1
Yükleniyor...