Moda dediğiniz bu mudur yani

link geçen gün çarşıda bir kızın ayağında görmüştüm bunları moda diye giymiş itici olduğunun farkında değil moda moda diyen kafaları çöpe atın moda kendine yakışanı giymek değil midir ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Delinin biri atıyo şunları ortaya bizm ergenuslar da itfaiyeci gibi dolanıyo ortalıkta ne kadar komik göründüklerini nasıl görmüyorlar ilginç doğrusu..

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir arkadaşımın buna 600 tl verdiğini duyduğum günden beri ne zaman görsem kahkaha atıyorum.

UGG ve türevlerinin kıçımın dibinde bitmiş olması yeterince rahatsızlık verici zaten. Arkadaşlarımdan giyenleri gördüğümde yeterince laf yiyorlar benden. ''Rahat, şık ve kullanışlı'' gibi kelimeleri böyle boktan şeyler için kullanıp adamı deli ediyorlar.

4|2
    1|0
  • aynen öyle okadar denk geldim ki bende böylesine. hayır yani güzel dursa neyse ama durmuyor da :D

0|0
    0|0
  • Köy de yaşayanlar giydiğinde dalga geçiyorlardı eskiden köylü diye şimdi onu giyince şehirli olmayanlar bile şehirli oldu :)

0|0
    0|0
  • gerçekten çirkin yani.

0|0
    0|0
  • Düşe kalka ögrenicek doğruyu yanlısı.

Kişiligi daha oturmamıştır berbat bişi bu.

0|0
    0|0
  • :D arkandayım dostm :D

0|0
    0|0
  • moda o degil, Hunters en guzeli bende bu var link

0|0
    3|0
  • Modayı ortaya atanlar arkalarından nasıl gülüyodur artık bilemiycem..

0|0
    0|0
  • Bunlar 1, Ugg'lar 2. Artık giymeyin şunları lütfenn :(

0|0
    1|0
  • çocukken böyle botlar vardı giymeye utanırdım gariban botu:) şimdilerde moda olmuş

0|0
    0|0
  • iğrençler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendisine yakıştırıyorsa ?

0|0
    1|0
    • sen sadece sorduğum soruya cevap versen olmaz mı çok bilmişlik yapmana lüzum yoktu tamam senin genelkültürün daha sağlam

• Soruna cevap vereli çok oldu.

• moda okadar iğrenç ve katlanılmaz birşeydirki onu bulanlar bile en fazla 6 aytahammül edebilir ve 6 ay sonra yenisiyle değiştirir...

0|0
    0|0
  • Hpş değil .

0|0
    0|0
  • öyle hoca 200tl para verirler moda diye giyerler şak şak

0|0
    0|0
Yükleniyor...