Eski sevgilinin numarasını siler miydiniz saklar mıydınız ??

Nişanlanmak üzereyken kavgalı bir şekilde ayrıldınız ve suçlu olan karşı taraf .. ilişkiniz boyunca da aranızda cinsel manada bir şey geçmedi ufak yakınlaşmalar hariç .. peki bu durumda onun numarasını siler miydiniz yoksa saklarmıydınız ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yenisi görmesin diye sileriz .. bazı arkadaşlar ayşeyi ahmet yapıp eskiyi saklıyorlar ama ben dürüst olup silmekten yanayım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sildim ama aklımdan nasıl silecem hala çok seviyorum onu ama ben terkedildiğm halde bir umut bekliyorum hiç bir suçum yokken bahane arıyormuş ayrılmak için .

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar 10 kez sildim ama baktım olacak gibi değil her seferinde whatsup tan yazıp kendini hatırlattı bende artık silmiyorum öylece duruyor rehberde ama aramam :))

0|0
    0|0
    • beni kendisi terketti pesinden koştum bitti uğrasma dedi bıraktım sildim numarasını ama aklımdan silemedim kendside ben yazmayınca mesaj attı beni vurdun ölüp ölmediğimi merakmı ettin dedim ve engel avucunun içinde sanıyor oyuncak değiliz fazla değer verdim ona yanıyom yanlış kişiye.

• Mesele teldeki rehberden silmek degil yeğen, mesele beyindeki rehberden silmek

0|1
    0|0
  • silsen bile uzun süre beyninden silemezsin bir bakıma kendini kandırırsın ama belli bir süre sonra unutursun ...

0|0
    0|0
  • bence silmek en mantıklı olandır giden gitmiştir yeni birisi için yer açılmıştır

0|0
    0|0
  • başkası hayatımdayken silerdım

0|0
    0|0
  • Arama ihtimalin varsa silmelisin; umurunda değilse, kalsa ne olur kalmasa ne olur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sildim çoktan her yerden hemde ama aklımda hala numarası telefonumdan silsem kaç yazar:)

ha bu arada hattımı da kullanmıyorum artık

0|0
    0|0
  • Birbirinizi aramadiktan sonra ne fark edrr ki..

0|0
    0|0
  • Silmem

0|0
    0|0
  • Ben ayrildigimizda aninda sildim yok ettim herseyini

0|0
    0|0
Yükleniyor...