Karın kasları (Abdominal) haftada 4 gün 2 saat

70 kilo 170 boy hafif göbek var haftada 4 gün spor salonunda çalışıyorum göbeğin yerini kaslara bırakmasını sağlamam için kaç ay çalışmam lazım cevaplar için teşekürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet ve cardio da şart önce yağlar erimeli

0|0
    0|0
  • 6 7 ayda ancak

0|0
    0|0
  • dört ay gibi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ağır çalış beslenme programı iste hocndan saat en geç 11 12 de uyu sabah erken kalk kahvaltını yap salondada zorla kendini sırf karın çalışmakla baklava çıkmaz bir öğrenmişsiniz baklava adonis omuz yok kol yok napcan karın kasını

0|0
    0|1
    • yok genç sadece karın kası değil tabi hocanın verdiği bir program var zaten 15 farklı aletle 12 şerden 3 set yapıyorum sen rahat ol

• sen rahat ol koçum baklavaları yiyip sonra baklava bekleyen biri olmada

• sadece karın çalışıyorsan spor salonuna gerek yok aslında. mkik karın kasları için en iyi yöntem ters mekik düz mekik çalış 2 ayda kaslar belirginleşir.

0|0
    0|0
  • Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • yillar... bence

0|0
    0|0
  • diyetle beraber 2-3 ayda, diyetsiz hicbir zaman :)

0|0
    0|0
    • aslında benim istediğim senin şu foto daki gibi baklavaların belirgin olması değil biraz yağ tabakası var normalde fit im bende hafif bir sıkı karın bölgesi yeterli bana zaten diyet işi zor iş fazla yağlı yemem zaten tatlılarlada aram yoktur ama diyet programınada uyabileceğimi sanmıyorum 3 ay spor işimi görür diye düşünüyorum

• o senin diyete ne kadar sadik olacagina bagli :) ayrica haftada 2 gun 10-15 dk karin calisman yeterli, ne kadar cok karin calisirsan o kadar cok belirgin olacak diye bir kaide yok.

Mesela ekmek, borek.. gibi hamurlu islerden uzak durman yeterli eger diyet yapamiyorsan. za da tatli yiyorsan bu kadari yeterli gobegi eritmen icin

Yükleniyor...