Herkes tipimle dalga geçiyor ne yapmalıyım ? :(

Herkes tipimle dalga geçiyor tipimde aslında bir şey yok gayet iyi bilmyorum neden böyle yapıyorlar birde laf çaktırıyorlar tipe bak diye :( dışarı çıkasım gelmiyor hiç çıkmıyorum dışarı :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyi banada diyolar malum saçlar uzun ve içinde bulunduğum toplum gerici beni anlamalarını beklemyiorumama en azından azıcık saygıları olsa bari ...zaten 3 yıl önce partkta alkolü gecler 80 yasındaki teyzeye tecavüz edince açık konuşiyim ben bile bu kılıkla kendimden korkar oldum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• başkalarının sözüne göre yaşama

seni sevmeyen insanlarla arkadaş olmak zorunda değilsin

önemli olan senin kendini beğenmen .yada seni bir kişinin beğenmesi bile önemli olmalı .

sende bir şey yok elbette .senin görünüşünü güzelliğine kimsenin bir söz söylemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • duygusal birisin anladığım kadarıyla, biraz sallamamayı dene alınırsan daha çok üstüne gelirler. yani pijlik yapana pij gibi davranmak lazım biraz.

0|0
    0|0
  • Mantıklı olan bunları takmaman ama madem ki acı cekiyorsun.Sende onların eksik yönleriyle dalga geç.

0|0
    0|0
  • onların pıcaklıycan pampa durduk yere adamın özgüvenini sarsıyorlar dengesizler

0|0
    0|0
  • Büyüyünce güzelleşirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalama lütfen onlar önce kendilerine baksın. kimseyi takma arkadaşım onları umursamaz davran sen böyle şeyleri kafana takarsan öz güvenin falan olmaz toplum içinde her zaman çekingen kalırsın kendini ifade edemezsin salla gitsin ..

0|0
    0|0
  • kıskanç oldukları için öyle diyolar ya da gülmek alay etmek için seni kullanıyolar onlarda tip var ama bak akıl yok :)

0|0
    0|0
  • Ya hareketlerindendir o. Bence büyük ihtimal biraz garip davranıslar sergiliyorsun ya da degisik bir tarzın var.Aldırma

0|0
    0|0
  • Kimseyi takma. Seninle dalga geçenler bir kendilerine baksınlar sanki kendileri mükemmel.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...