Zor durumda kaldığınızda,zor zamanlarınızda

ne yaparsınız? Ben o durumda kendimi bir filmin başrol oyuncusu gibi hissetmeye çalışırım,etrafımda kameralar var ve çekim yapıyorlar,ben de rolümün gereğini yapan bir oyuncu gibi davranırım.o sahne bittiğinde gerçek hayata,normale dönecek her şey diye düşünürüm.o zaman daha kolay atlatıyorum o durumu.yani ben öyle düşünüyorum:-)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• her sıkıntı atlatılır içinden çıkılamayacak kadar zor durum yoktur aslına bakarsan sadece biz o an öyle düşünürüz...

0|0
    0|0
    • Evet. Ve her daim daha sıkıntılı insanları düşündükçe halimize şükrederiz ve o durumun aslında çok da zor bir durum olmadığını anlarız

• kesinlikle zaten haline şükretmeyen insan sıkıntıdan kurtulamaz...

Erkekler Ne Diyor 3

• En çok düşündüğüm anlar zor durumda olduğum anlardır.Sakin olurum anlık bir sorunsa durur düşünür öyle davranırım.

0|0
    0|0
  • Yarını hatırlıyorum... yatagımı dusunuyorum, ve bır sekılde bu gununde bıtıcegını hayal edıyorum. Sımdıye kadar hıc yanılmadım. baslayan her gun bıttı

0|0
    0|0
  • dua etmek daha anlamlı olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Tabiki de..zaten en başta onu yapıyorum.rol yapmak sadece destek sağlasın diye.yoksa Allah tan başka kim ya da ne o durumdan alnımızın akıyla sıyrılmamızı sağlayabilir ki

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslan burcusunuz galiba ya da yengeç :)) ben bir köşeye çekilip bol bol ağlarım,rahatlarım sonra insanların arasına yeniden karışıp o mutlu,tatlı dilli insan olurum yeniden

0|0
    0|0
Yükleniyor...