Sevgiliniz sizin yanınızda gaz çıkartsa ya da küfür etse naparsınız ?

başınıza böyle birşey geldimi ya da gelse naparsınız açık ve net olun :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• yanlışlıkla olduysa gaz mevzusu sorun etmem hatta utanmaması için de elimden geleni yaparım yaptım da :) fakat alışkanlık olduysa saygısızlık olarak algılar ciddi ciddi konuşurum. küfür de maç izlerken vs. sorun değil de normal bir muhabbetimizde ederse bir öhöm olurum :)

0|0
    0|0
    • soğumazmısın yani iğrenç bişey bence

• o iş için ilaç alıyorum ben be :) baya uzağım taleplerinden.

Kızlar Ne Diyor 3

• bana küfür etmediği sürece ve aşırıya kaçmadığı sürece yanımda küfür etse bişi demem ama sevmem yani erkektte küfürü

diğerine gelicek olursak gaz çıkarsa da bişi demem insan değil mi benim sevgilim olabilir yanlışlıkla falan kızmam gülmem tepki vermem :D

0|0
    0|0
  • eger erkekse küfür tamam olabilir ama gaz cıkarırsa ıyy hemen soğurum ondan

0|0
    0|0
    • yani iğrenç bişey bence doğru olan bu

• hele bide sıcarken osurursan tamam anında bitti

• o iş kapanmıştır .d

• gözümden düşer yaa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Küfür zaten erkeğe de yakışmıyor kıza da hiç yakışmaz hele bide yanımda gaz çıkaracak tiksinir soğurum o kızdan anında şutt.

0|0
    0|0
  • öyle canlı yaratıklardamı var oan gırtlağını sıkarım boğulana kadrda nefessız bırakırım

0|0
    0|0
  • Gaz olayı yanlışlıkla olur herhalde, pek umursamam.Küfür etse itici gelir, etmemesi konusunda uyarırım.

0|0
    0|0
  • Ayrılma sebebimdir

0|0
    0|0
  • Bilmem yaşamadan bir şey diyemem. Buradan soğurum gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • sevgilim yok ama benim bir kız arkadas var onunla tuvalet mevzusunu konuyuok , ben diyorum işte 1 kg mıçtım diyorum vs vs :D:D güzel oluo valla kirve :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...