Nişanlım ona mesaj atmamı istemiyor ne yapmalıyım?

nişanlım ona mesaj yazmamı istemior bana onu bunalttığımı ve mesaj yazmaktan sıkıldığını söylüor onun demesi beni üzüo ama arkadaşlarıyla istekli mesajlaşıor benmle mesajlaşırken canı cok sıkılıo zordan yazıo ona hergün günaydın mesajını ben atıorum ben atmasam bana yazmıo ben bana ilk onun yazmasını istıorum beni sevdiğini biliorum ama ilk bana yazanın onun olmasını ve beni özlemesini istıorum ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun lütfen..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Nişanı nasıl karar verdiniz orası meçhul.Üst üste mesaj atıyorsan bunalıyor olabilir,şahsen ben bayan olarak mesaj olayını hiç sevmiyorum elini eteğini biraz çek.

Sabah günaydın,akşam iyi geceler hepsi bu.yok nerdesin wc gidersen haber ver çayına kaç şeker attın saçını ne tarafa taradın ohoo,sıkar bunlar sıkar.

0|0
    0|0
    • nişanlanmayı kendisi istedi aslında okadar cok sık mesaj atmıorum 1saatten bir saate mesaj atıorum

• Dediğimi yap; sabah günaydın erkeim ya da böceim vs ne diyorsan. akşam iyi geceler canim cicim bu.Bırak özlesin biraz

• aynen o benm üzerime düşsün biraz dediğinizi yapıcam sabah kalkarken ve akşam yatarken mesaj atıcam

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler...?Şüphesiz ki;

Bu seninki şaibeli bir yalnızlık.

Kalabalığın içinde bir kalıp,

saçların bile kalabalık.

Bakma dinç göründüğüne falan, kafan biraz karışık.

Kalp spazmlarına endeksli, aşk startlarına alışık.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıyla yazışma işini abartıyor olabilirmisin.

bende telefonla zırt bırt mesaj yazmayı sevmem mesela, insan smsle aklına gelen herşeyi söylediğinden bazı şeyleri çabuk tüketiyor, insan her aklına geleni söylememeli bazı şeyleri içinde yaşamalı.

0|0
    0|0
  • bir süre ilgilenme sende salla gitsin

0|0
    0|0
  • seven insan öyle yapmaz sana sevgisini böyle gösteriyorsa evlenince allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adam sana yazmaya üşeniyor sen özlesin istiyorsun :)) yaa çok farklı yerlerdesiniz canım.

0|0
    0|0
  • Adamın sevgisini özlemini attığı mesajla ölçme, bunaltma, mesaj da atma.Ben bile daralırım.

0|0
    0|0
    • yok sevgisini mesaj atmasıyla ölcmüorum sadece bana yazma demesi ve arkadaşlarıyla istekli yazışması canımı sıkıo :)

• Atma

0|0
    0|0
  • Boşvermelisin.

0|0
    0|0
  • galiba fazla sıkboğaz etmişsin biraz kendi haline bırak.. erkekler fazla sıkıntıya gelemeyen yaratıklardır.. benden sana tavsiye.

0|0
    0|0
    • evet haklısın sıkboğaz ettim ama yazmasam bana hic mesaj atmıor arkadaşlarıyla ilgilenmesini cok kıskanıorum :(

• aynen bakalım ne olıcak

• hayırlısı neyse o olur inşallah senin için

• şımartma yüz verme eksikliğini hissetsin..

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıyla tıkır tıkır yazışıyorsa ve sana gelince sıkılıyorsa bir terslik var bu işte. bence bunu onunla konuşmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...