Sorum ozellikle kızlara??

Sevdiginiz adam için evden kaçar mısınız? Ailenizin başı yere egip mutlu olabilir misiniz?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim istediğimi ailem ister ha olasılığı düşünelim,çok seviyorsam benim için o adam tamamsa ailemi bir şekilde ikna etmeye çalışırım elimden ne geliyorsa yaparım..

Hiçbir anne baba evlatlarının kötülüğünü istemez benim mutluluğum onların mutluluğudur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eğer maddi sıkıntı çekmeyeceksek kaçarız

0|0
    0|0
  • Zeki sevgili bulurum ve zeki sevgili bana "valizi hazırla akşam kaçıyoruz" demez.

0|0
    0|0
  • kaçmam.

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki.

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak istemem ama ben ailemin yüzünü yere eğip kaçmak istemem hep böyle düşünmüşümdür

hatta eski sevgilimle sevgiliyken beni istemeye geliceklerdi kaçalım dedi kaçmadım o zaman bile hemde aşıktım yani

0|0
    0|0
  • Ben kimi seçersem ailem saygı duyar. mesela dersek eğer, ailemi bir anda silip atmak zor.

0|0
    0|0
  • Hayr göze almam alamam

0|0
    0|0
  • asla tabikide aile ilk başta ne kadar saçma bir olay.

0|0
    0|0
  • ailenin başını eğdikten sonra mutlu olabilir mi bir insan ?

0|0
    0|0
  • büyük konusmak istemiyorum ama bunu yapmazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba sevgili kara keçi;

Kardeş, onu aklı bokuna karışan kızlar yapar.. Hanımefendi, aklı başında bir kız onu yapmaz...

Aileye ihanet etmez...

Ama şimdiki kızlar ne anayı takıyor ne babayı.

Gerçi şimdiki analar babalar da sorunlu

Öyle aileler var ki tam cahil..

Abime kız arıyoruz, bir tane kadına denk geldim

Efendim diyor benim kızım daha okulu yeni bitirdi diyor daha iş bulacak diyor daha bize bakacak ondan sonra evlenecek diyor.. Ölme eşeğim ölme.. Kızlarının saadetini de engelliyorlar..

Halbu ki ne diyor Resul-ü Zişan ? Birisi sizden kız istediği zaman dini ve ahlakı memnun ederse verin diyor, aksi halde yeryüzünde fitneye sebebiyet verirsiniz diyor..

Bunlar düşünülmesi gereken şeyler..

Ama bizim ahmak insanlar düşünme yoksulu

0|0
    2|0
    • Once kara keci kelimen cok terbiyesizce sen ahlakli ol once...

Pergamber efendimiz o zaman icin oyle demis dindar gorunup her halti yiyenlerde var..

Oncelikle kalbi guzel olsun dini kendine kalmış huyu hosu guzel onsun

inancı kendisine ait kimse kimseyin mezarı girmicek kul inancını kendisi icin taşır saga sola gosteris icin degil..

• Yanlış düşünüyorsun baştan sona..

• Özellikle kızlaraysa ben gidiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...