Yanınızdan geçerken dikkat çekme çabalarını nasıl değerlendirirsiniz?

hergün durakta yolda vs. gördüğünüz bakıştığınız kızın veya erkeğin dikkatinizi çekme çabaları olduğunuz yere yöne bakmaları yanınızdan geçerken yüksek sesle konuşma gülme çabaları mı sizce iyidir? yoksa sakince yoluna devam etmesi mi? yani yoluna direkt devam eden biri için benden hoşlanmıyor algısı oluşur mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok karmaşık...

An' a, yer' e kişiye, yansıtışına göre değişir.

Eğer bunu kesin garanti çözüm olarak karşılık versin diye yaparsa gerilim potansiyeli yüksektir. O yüzden ki yansıtın ama her türlü sonuca hazırlıklı olun.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kimi zaman bu sordugunu bende sorgulamısımdır ortada böyle bir caba varsa bu hosuma giderdi ama yanlıs anlasılma ihtimali yüksek bir konu oldugundan mütevellit pek irdelemem konusma tarzı öyledir heralde der gecerim

0|0
    0|0
  • normalde sade bir bakış yeter.ama genellikle anormal şeyler oluyo.bende sırtımı o veya o tarafa doğru dönüyorum bir daha otarafla ilgilenmiyorum oluyo bitiyo.

0|0
    0|0
  • kızlar mı gerçekten anlayamıyosun hiç ilgilenmediğini sandığın kız meğer sana körkütük aşık çıkıyo ben yiende ağır başlı olanını seçerdimve öyle davranmasını istedim yani kafası önünde yanımdan geçip gitmesini isterdim

1|0
    0|0
    • hele belli bir yaşa gelmişsen değil mi? doğru haklısın. sadece olduğu yöne bakmazsam dikkat çekme çabalarında bulunmazsam hoşlanmadığımı düşünür vazgeçer diye düşündüm bir an.

• teşekkür ederim:)

• rica ederim))

• kızlar konusurken benim yanımdan gecerken kahkaha attılar bilmiyorum bilerek mi yaptılar yoksa benim gecis anımla onların yaptıkları bir espirinin anlaşılıp gülmesi aynı saniyeye mi denk geldi bilmiyorum ama hosuma gitmiyor !

0|0
    0|0
  • sakin olanlar makbuldür , diğer türlü 'çapkın' lakabı tam oturur..

0|1
    0|0
  • Olusur benimde hoslandigim biri var sadece 1 defa bana bakmasi yeterli ama hep o yerde beni gormezden geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...