Kızlar neden bir kaç erkekle birden konuşur

arlkadaşıma gerçekten sasıyorum birden fazla erkekle konuşuyo nedenini sordumdaysa doğru erkeği arıyorum diyo ben biraz karşıyım buna siz nedersiniz pekii

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle bişi var.Eğer konuştuğu bütün erkeklere aynı mesafedeyse yani henüz tanışma aşamasında ise bu normal.Ama birisiyle arkadaşlığını ilerletmiş flört aşamasına gelmişse diğer erkeklerle samimiyeti azaltması lazım.(Benim görüşüm).Ama çoğu az artık yedekte 2-3 tane erkek bulunduruyor haklısın :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kadınlar maymun gibidir bir dala tutunmadan diğerini bırakmazlar.

not: bu lafı bana söyleyen bir kadındı. ben kadınları eleştirmek için söylemiyorum ...

0|1
    0|0
  • Flörtöz kızlar böyle yapar onlar bu durumu gelecekte de devam ettirip kesinlikle eşlerini aldatır

0|2
    0|0
  • İlişki seviyesi temel başlangıçta yani arkadaşlık . O yüzden ilişkiye ve karşındakine saygı namına bir zararı olmaz arkadaşlıkların.

Kızlar da erkekler de birden fazla karşı cinsle de konuşabilir. Doğru insanı aramak için en verimli ve sağlıklkı metod zaten budur .

0|0
    0|1
    • ya doğru insanı bulduktan sonra da devam ediyorsa?

• Arkadaşlık veya dostluktan öteye gitmiyorsa sakıncası yoktur. Arkadaşlığı kesmek için itiraf edip aslında ben aradığımı buldum masumane arkadaşlığımızı sonlandıralım demek biraz abes kaçak.

• oha ya kızlar birden fazla erkekle konustuğu halde niye ben hala boşum

0|2
    0|0
  • valla biraz ağır olucak ama

or*spuluk parayla değil ya

0|2
    0|0
  • biz ona peynirin bir türü dioduk ama unuttum şimdi neydi neydi neydi :)))

0|1
    0|0
  • alayi aldatiyo birader ben bu isten hic bir b*k anlamadim :S

0|2
    0|0
  • gereksiz bir şey karpuz değil ki bu secerek alasın :)

0|0
    0|0
  • çünkü onlar çok seçicidir..

0|0
    0|0
  • tamam doğrusunu bulunca bana haber ver :D

0|0
    0|0
  • Sana özel bir soru sorsam cevap verebilirmisin?

0|0
    0|0
  • Birden fazlayla görüşüyorsa ben de karşıyım. Konuşma normal atkadaş gibi, tanışma amaçlı olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "biri ciddi dusunuyo evlenicez,oburleriyle de sevgiliyiz iste vakit geciriyoruz".

0|2
    0|0
  • yok kız kımseye cidi birşey demediği sürece bence konuşması normal bunda bşiley yok ama başkasıyla çıkıyorsa ve halen konuşuyorsa onda hata var.

0|0
    0|1
  • Genlde erkeklrde oyldr.

0|0
    0|1
  • ya gerçekten şimdiye kadar hiç sevgilin olmamıştır ya da arkadasını kıskanıyosun bunu sorduğuna göre her ilişki böyledir bu durum insanın doğasında vardır beğenilmek ilgi duyulma istegi. Çok baska amaçlara kaymadıkça bu durum zaten normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...