Çok yakın arkadaşımın eskiden aşık olduğu kişi beni seviyor..

çok yakın kardeşim dediğim bir arkadaşım var. çok seviyorum onu. sevdiği kişiyle 2 hafta kadar çıktılar ve çocuk onu sevmediğini söyleyip ayrıldılar. arkadaşım çok üzüldü,paramparça oldu. aradan 4-5 ay geçti . çocuk bana mesaj attı . sınavın nasıl geçti diye. çocuk aslında benim yakın bir erkek arkadaşımın kardeşi dediği insan. o samimiyete güvenerek mesaj atıı çocuk bana. neyse mesajı attıktan 1-2 hafta sonra bir ortam oldu bir araya geldik. ve bana bir değişik bakıyordu. o günün akşamında bana gözlerimin çok güzel olduğunu vs. şeyler söyledi . ben hiçbir şekilde ona yakınlık göstermedim hatta sürekli arkadaşımınn onu çok sevdiğini ve onu üzdüğü için onunla konuşmamın doğru olmadığını falan söyledim. bu olay yaklaşık 1 sene kadar önce oldu . ve çocuk hala mesaj atıyor bana. çok anlamlı çok güzel şeyler yazıyo. tabi ki de onunla asla öyle bir yakınlık kurmam ! ama sizce arkadaş olrak cevap vereyim mi atığı mesajlara(attığı mesajlar napıyosn nerdesn vs. ) yoksa hiç birşey yazmayayı mı ? faceden falan sileyim mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sende o gözle bakmıyosun biraz terslemende fayda var çocuğu

0|0
    0|0
    • Aslında sürekli tersledim. daha önce de konuştuk doğru olmadığını olmayacağını... sürekli hani arkadaş kalalım bari sana ihtiyacım var diyor. seninle konuşmam lazım diyor

Erkekler Ne Diyor 1

• eger istmıyorsan cevap verme tabıkı de sen ıstıyorsan mesaj at

0|0
    0|0
    • Zor zamanlarımda konuşacak biri arıyorum . tam o sırada sanki hissediyor gibi mesaj atıyor. dertleşiyorum sonra konu kapanıyo ve yazmıyorum o da yazmııyor. iyi geliyor aslında ama yakınlık anlamında hiçbirşey hissetmiyorum ve yapmam da öyle birşey ...

• Teşekkürler :)

• rica ederm ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sil gitsin degmez bugün arkadaşına yapar yarin sana aynisini yapar arkadasinla arani bozmak için koz olarak bile kullanabilir

0|0
    0|0
    • Ben sevgili anlamında birşey düşünmüyorum. düşünmem zaten sadece faceden sileyim mi nasıl davranayım? Arkadaş bile olsak olur sadece benmle konuş diyor

• Yakın arkadaşım onunla konuştuğumu biliyor. arkadaş olarak tabiii :/ Ve bazen onunla ilgili konu açıldığında ay canım beniim ya,çok özledim aslında vs şeyler söylüyor. içim eriyo söylemk istiyorum ama bu zamana kadar niyee demedin ya da başka birşey söyleyip aramızın açılmasından korkuyorum :(

• Uzak dur o cocuktan o zaman dostunu kaybetme

Yükleniyor...