Vücut geliştirmek için yeterli kiloya ulaşmak mı gerekir ?

boyum 1.84 kilom ise 58 sizce vücut geliştirmek için kilo almam gerekir mi ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim boyum da 1.84-1.85 ama 58 kiloyu en son ilk okul 5. sınıfta görmüştüm nasıl böyle zayıf kalıyosun bilader ya 58 kiloyla vücüdunu değil kemiklerini geliştirirsin kemik gibi olduğun için hiç yemek yemiyonmu sen ya

0|1
    0|0
    • Valla kardeş yiyorum ama etkisini göremiyorum okul olduğu için öğlenleri pek yiyemiyorum ondan da olabilir . :)

• Teşekkürler iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Alman lazım o boya o kilo kötü..

Kilo al boyun musait.

0|1
    0|0
  • Evet acayip zayıfsın senin şu an 78 kg olman gerek en az

0|0
    0|0
  • Ne güzel yaa ben yerinde olsam paso tıkınırım. Bizde hemen kilo alalım adalet mi bu yaaa

0|0
    0|0
  • evet biraz kilo alman gerekli

0|0
    0|0
  • yeterli kiloya ulaşmak şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O Kiloda sana vucut geliştirme önermezler mutlaka kilo almalısın

0|1
    0|0
  • Doğru söylüyosan kürdandan daha incesindir zaten. Benim boyum 175 ben 61 kiloyum zaten. Ona rağmen zayıfım

0|1
    0|0
  • vücut geliştirmek için kilo alman şart değil.Ama şöyle bir sır vereyim ks üyelerine vücutta birikmiş fazla enerji yani fazla kilo yani fazla yağ kasları kaybetmeyi engeller.Yani diyelim vücudunda yeteri yemek kalmadı...O zaman kaslar yağlara saldırır.

Bir profesyonel vücut geliştirme yapan biri olarak söylüyorum...Övünmek değil ciddiyim

Bütün profesyoneller vücutlarını yağlandırır yani kendi istekleriyle kilo alırlar (yağ olarak) ve bu onların kaslarını korumasına yardımcı olur.Ama yağlı oldukları belli olmaz çünkü kasları yağlarını yiyiyor.Zayıf kişiler yağ oranları düşük olduğundan kaslarını korumak için her 2 maksimum 2:30 saatte bir yemek yemeleri lazım kaslarını korumak için.

Önemli not: Karın kası için çalışanlar bunları sakın yapmamalıdır.Karın kası için vücut yağlarını yakmak gerek...

0|0
    0|0
  • Tawik pilaw makarna aban ;))

0|1
    0|0
  • Bi zahmet hacı :)

0|0
    0|0
  • kilo olmalı tabi

0|0
    0|0
  • Hayır zaten bir salonda çalışarak kilo alcaksın evde durupta kilo almayı beklemene gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...