Eski heyecanı nasıl kazanabiliriz ? monotonlaştık 2 haftada

eski sevgilimle barışalı 3 hafta oldu... barışmak için çırpınan çocuk gitti yerine sadece gün boyu günaydın askım. ben moladayım askım. işten çıktım gibi hep programlanmış mesajlar atıyor. 2 gün önce ilişki durumunu gizledi neymiş nazar değermiş.ama yanındayken bişey yok gibi. boş gününü bana ayırıyor. eski heycanı nasıl geri kazanabilirim? yazmadıgım zamanlar da aklına gelmiyorum gün boyu diyip tribe giriyo yazıncada oralı olmuyor bazen nasıl bir yol izlemem lazım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1- İlişki durumunu gizlemesini

-Bu ilişkinin yeniden ayrılık noktasına gelmesinden korktuğuna

-Henüz bu ilişkiden emin olamadığına(paranoya yapma lütfen yeni barışmışsınız)

-Zamana bıraktığına ve buna göre rayına oturduğu kadar sürdüreceğine

Bağlarım

2- Sanırım o süreç onu yıpratmış ve sıkmış. O yüzden ki barışma sonrası da bir tükenmişlik söz konusu. Bunun yerini korkular ve sıkıntılardan birikintiler kaplamış olabilir.

3- Senin yapabileceğin

-Belli başlı duyarsız davranışlarına tepkini açıkça üslubunla cevap vermek

Örneğin;

Erkek: Hiç arayıp da sormuyosun ohh keyfine bak

Ara telefonunu.

Sen: Bak sana mesaj atıyorum, adam akıllı bir cevap bile vermiyorsun, arıyorum meşgule atıyorsun, dengemi bozuyorsun, farkındaysan şu an her şeyi istiyorsun ama hiçbir cevap vermiyorsun, niye bana cevap vermiyorsun? Niye bir şeyler yapmama izin vermiyorsun?

Sorgula sürekli sorgula.

TEPKİMİ VERDİ, KIZDI MI KÜFÜRLER Mİ YAĞDIRDI.

Kapat o telefonu ve bırak tekrar koşsun.

Dipnot: Bir süre daha kredi ver, kredisini tüketme aşamasına gelene kadar yer yer açık ve net biri ol, sen anlatmazsan o anlamaz, kredisini tükettiğinde artık bu konuda katı ol.

cut.

0|0
    0|0
    • varya süpersin birinin bu kadar ilgilenip böyle bir cevap atıcagı aklıma gelmezdi ki arkadaşlarım bile çözüm bulamazken. benden gittiğim yerleri haber vermemi ister mesela. yazarım okur yazmaz. haber vermem öğrenir tribe girer. whatsapta online olur ama yazmaz. anca işine gelcek. ama barısmadan önce eskisi gibi olmıycagına dair söz verdi. neler neler. umursamaz olunca hepten soğur dıye korkuyorum ilgili olunca bazen o soğuk oluyo bazen çok güzel sözler söylüyo kaybetme korkusu yaşasın benm gibi ?

• hiç ilgilenmiyorsun dedim cevap vermedi.hayalimizdeki ilişki böyle değildi. ama bakıyorum yine cevap vermemeler başladı.whatsapa girebildiğin halde bana yazmıosun.kendimi değersizmiş gibi hissediyorum dedim.aşkım işim var yazdı. (ama facede online) zorla yaz diemem ama sevgilinsem fedakar olmalısın ilgilenmelisin dedim yine cevap yok. giriyo okuyo cıkıo bbu ara. devam et böyle... yazdım ardından. onuda gördü cevap vermedi. dahada girmemiş whatsapa ama facedeydi.neden ayrılmıo sevmiosa anlamadım

• demek ki o an başka şeylerle meşgul ki sana vakit ayırmıyor veya ayıramıyor.

O kendini bu şekilde kabul ettirmeye çalışıyor. Seviyor veya sevmiyor bu kısma takılma, seni bırakmamasının iyi veya kötü en az bir nedeni var

Erkekler Ne Diyor 3

• ya tekrar çıkınca genelde böyle oluyor barışınca sanki eski heyacanı yakalıcan sanıyosun ama yıpranan duygular var ortada bunları geri kazanmak zordur onun için mücadele vermek lazım...anlaşılan arkadaşta eski seni bulamamış ya da senden ayrıyken başka bı kızla tanışmış olabilir yani sen olmasan o olur düşüncesindedir..bence değişik bişiler yapın yapmadıgınız ama yapınca ikinizede mutluluk verıcek unutamıcagınız şeyler...

0|0
    0|0
  • abi hatunu değiştir hayatına heyacan girecektir : )

0|0
    0|0
    • o hatun ben oluyorum canım zaten ahahha :D

• :) tamam o cocugu değiştir hayatına biraz renk gelsin... Yada illada heyacan istiyorsan karşındakini akıl oyunları ile biraz hırpala yanında da naz yapmayı unutma : )

• Ayrılacağı söyle mırın kırın et belki heyecan getirirsin 2 hafta sürer sonra tekrar edersin telefonla devamlı telefonla görüşerek ilişki yürütüyorsan normal bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kusura bakma ama ben kendi adıma konuşuyorum. Barışsan bile eskisi gibi olmaz bir kere tökezleyince toparlamak çok zor oluyor. Kendini çok umutlandırma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...