Galatasaray balıkesir maçı 4-0 galatasaray maçı kazandı ne düşünüyorsunuz?

yedeklerimizi bu kez beğendik mi memnun kaldık mı yalnız penaltı kararı yanlıştı :))))))))))))))

0|0
1036

En İyi Erkek Görüşü

• Riera ve Bruma çok iyidi Riera oynadığı her maç formanın hakkını veriyor

1|1
    0|1
    • balıkesir savunması fena değildi sence penaltı kararı doğru muydu renktaş :)))

• fenerliler hala konuşuyor mu ya , ligin kaçıncı haftası daha ligde yoksunuz diyor , siz de bir ligde varsınız zaten :) ezikler

• bıde orta kesmeyı ogrense ınsan 10 orta kesıp bı tanesımı gs lı oyuncuya gemez

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• profl fotona hayran kaldım .. bu hastane cıkısımı 0-6 aylık urunmu store dan alacambole bısey ılerde cocogum olursa... ellere bak ya .

ıhım ıhım. maca donersek rıera ve bruma macın en ıyı oynayanları ıdı. amrabat bıtmıs... hıc bı varlı kgosteremıyor. o ıspanyaya kk sokturen amrabattan eser yok... hoca cıddı maclar a gelene kadar kalecılere san tanıması guzel pısmlerı lazı mbole mallıklarla ılerde cok can yakarlar. ama hocanım dıger macarı dusunerek bu kadar farklı kadrolarla oyun oynatmsı guzel degıl. ya dınlendırde bu kadar mı farklı kadrolar olur .artık bı sıstem kurması lazım hocanın.. ddegıstırmelı oynat. yorulanı cıkart . hıc bı as adam yoktu nerdeyse bu buyuk tehlıke bnce

0|0
    0|0
  • riera,bruma ve emre çok iyiydi formda olmaları çok iyi bizim için.amrabat hocanın gözüne girmek için son toplarda çok bencildi inşallah bir an önce toparlanır.

0|0
    0|0
  • bence daha çok atmalıydık amrabat biraz daha iyi olsaydı 6-7 olurdu bu maç.

1|0
    0|0
  • Farklı bir galibiyet alabildi Galatasaray gol yemeden ilk defa.

0|0
    0|0
  • amrabat saç baş yoldurttu,bruma bir kaç kere gereksiz çalıma gitmesini saymazsak takımın riera ile en iyisiydi özellikle girdiği duvar paslarında pası verdiği arkadaşı devam ettirse daha fazla gol pozisyonu veya gol bulabilirdik nerdeyse tamamı yedek olan kadro ile ptt 1.ligin en formda takımlarından birini rahat yendik :)

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi şerbeti içirdik devam sıradaki

1|0
    0|0
  • 2 golümüz güzeldi..bruma ve riera süperdi özellikle rieranın golü süperdi...Amrabat yine çok çok çok vasattı...

0|0
    0|0
  • Derbiyi hak eden kazandı:)

1|0
    0|0
  • amrabat deli etti beni maçın en iyisi rieraydı 2. yarıdaki brumayı çok beğendim öyle işte balıkesir Galatasarayın seviyesinde bir takım değil o yüzden bu maç hesaba alınmamalı

0|0
    0|0
  • galatasarayımı bu aralar pek beğenemiyorum :((( balıkesiri yenmemiz lazımdı zaten ama oynan futbol beni tatmin etmiyor :((

0|0
    0|0
  • Cheelse öncesi moral oldu. Amrabat bencil oyynadı kafasını kaldırıp bakmadı. Emre riera bruma iyiydi. Yaşasın Sabri reizzz :D

0|0
    0|0
  • senın adına sevindim süslücüm sonuçta seni mutlu ediyor ; )

0|0
    0|0
  • Bir seferde hakemsiz kazanında aferin diyelim yahu.

0|0
    3|3
  • penaltı penaltı değildi. sadece haksız bir şekilde bulduk ilk golü bundan dolayı canım sıkkın. biz başkaları gibi haksız penaltıya gole sevinmiyoruz.

0|0
    0|0
  • penaltı yanlıştı ama galatasaray her halukarda yenecekti zaten güzel bir futbol sergiledi.fenevlilerin bazılarının ile bu kadar zoruna gittigne göre harbiden güzel oynamış olsak gerek :)

0|0
    0|0
  • Bruma diyorsun adam 2.lig topçusu galiba şhowlarını onlara karşı yapıyor bence ne kadar iyi oynasalarda onlar rakip değiller

0|0
    0|0
  • burağı oynatmadıkları maçlar daha bir iyi gibi -_-

0|0
    0|0
  • Adam gibi oynasalardı maç 6-7 olurdu..Amrabat her topu ezdi..Bizim yedek oyuncular hep bana hep bana takılıyor..Eğer pas vermeyi bilseler zaten a takımda olurlardı..Her alan kaleye yöneliyor..

0|0
    0|0
  • Kötü oldu.

0|0
    0|0
  • hakemı cok begendık sagolsun macı kopardı heemen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 10

• İnanılmaz güzel bir maç oldu oyuncular erkenden bırakmadı maçı zaten Balıkesir kim ki Galatasaray'ı yenecek?

Tüm oyuncuları tebrik ederim tek tek Bruma'nın golü bize hediye oldu Amrabat ve Riera'da çok güzel mücadele etti Umut'a ayrı bir parantez açıyorum tebrikler bizim takım!

1|0
    0|0
  • her zaman her yerde en büyük CiMBOM =)

1|1
    0|0
  • ıyıydık tatlım:P

1|0
    0|0
  • İyi mücadele ettiler silah zoruyla oynuyormuş gibi değildi bu sefer :) Özellikle Bruma maçın yıldızıydı ve sanırım söylemeliyim ki o penaltı değildi ..

0|1
    0|0
  • Sevinçliyim (:

0|1
    0|0
  • bu sefer bir sürpriz yaşanmadı :)

0|1
    0|0
  • Riera gitmeden patladı

0|0
    0|0
  • amrabatın performansı neydi öyle yaa :(

ama riera ve bruma günün kralıydı

0|0
    0|0
  • bir bejiktaşlı olarak sadece hayırlı olsun diyebilirim :-))

0|0
    0|0
  • Fanatiksin galiba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...