Anlam karmaşası içindeyim, içinden çıkamıyorum..

Uzun süreli bir ilişkinin ardından, onu unutmaya çalışıyorum. Çabalıyorum ama nafile... Kimseye karşı birşey hissetmiyorum.. Başk birinin gözlerine bakarken aklım, ruhum, kalbim ona ait.. Bu süre zarfında birisi çıktı karşıma, üniversitenin itiraf sayfasından tanıştık.. Beni kahve içmeye davet etti.. Birşeyler içtik, konuştuk, sohbet ettik. Ve o gün kimseye anlatmadığı şeyi bana anlattığını söyledi, Annesiyle babası daha yeni boşanmışlar 1 senedir. Babasının annesine neler yaşattığı v.s. Sonra bir insanın ne olursa olsun dürüst olması gerektiğini felan söyledi. Zamanında bende aldattım evet yaptım dedi. Her neyse benim takıldığım konu bu değil. Daha 3 gün oldu tanışalı ve 3 gündürde hep yan yana olmak istedi benimle, aradı sürekli, ilgi gösterdi. 3. gün yani dün servise bindik ve indiğimizde elini tuttum sadece ve elimi tutmak istemiyormuş gibi davrandı, yani elimi çok gevşek tuttu, parmakları hiç kapanmadı desem yeridir hatta. Bu arada 1. günde saatler süren görüşmeden sonra ilk elimi tutmaya çalışan oydu. Bugünde sadece Günaydın yazdı ve gün sonuna kadar hiç bir şekilde ne aradı ne sordu. Bende hiç yazmadım tabiki.. Onun yanındayken hissettiğim tek şey samimiyetsizlik.. Hani karşınızdakinin gözlerine bakınca hoşlandığını bişeyler hissettiğini anlarsınız ya, ben onda hiçbirşey göremiyorum. Neyse ne işte.. Ben yapamıyorum, ne yapacağımıda bilmiyorum.. Hani derler ya, çareler çaresiz... Bende öyleyim işte içime çekildim hepten.. Bana akıl verin ne olursunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• O arkadaşın açısından bakabildiğim en ikna edici ihtimal şu;

-Bu çocuk anlık duygusal şeyler yaşadı, bu yükselişe geçti ve bir anda düştü.

Yani kalıcı hiçbir şey yoktu aslında. Yani o da şu an sen gibi dengesiz, Günlük gibi düşün, sen bir sayfasına yazarsın o sayfa dolunca yeni sayfaya geçersin, buna benzer, bunun gibi...

Bu dönemlerde bu tür şeyleri kafana takman çok normal. Takılmayacak şey de değil de gerçi. Sen yine hayatın bakıp akışına göre yaşamaya devam et. Türlü türlü insan var, içinden ne geçtiğini çoğu kez anlayamayız.

Ortaya koyduğu neyse yansıttığın o olsun.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalbin kiminleyse, o bedenen yanında olmasa da, birbirinizle konuşmasanız görmeseniz de, gözlerinin içine bakamasan da o bunları bilmese de,kendince senaryolar içinde gezse de her sabah ona günaydınım der gece bir an önce rüyada buluşmak için uyumak istersin. yani işin aslı kalbinde o varken ne kendini ne başkası olurmu diye yorma

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker der kimisi ama ben bunu sevmem. "kalbinin götürdüğü yere git"

0|0
    0|0
    • Ben öyle düşünen birisi değilim, acısınıda yasınıda tutarım.. asla başka birini kullanmam, ama kafam çok karıştı..

• en iyi aşk karsılıklı olandır sen sadece saplantı halıne getirmişssin o kadar

0|0
    0|0
    • Uzun süreli olan ilişkim için söylüyorsun değil mi? Çok sevdim.. Nasıl bir anne karnında ki bebeği büyütürse bende onu içimde öyle büyüttüm, canımdan can verircesine.. Ama vazgeçmek zorunda kaldım

• neden vazgecmek zorunda kaldın

• şu anki yaşadığın yas, ya da karmaşa her neyse, kendine zaman tanı,samimiyetsiz birine karşılık verecek ne var

Kızlar Ne Diyor 2

• bence onu karsina al ve konus, bunu yapmak cok zor belki hersey bitebilir ama en azindan bir cevap alirsin. Boyle davranmasi normal degil ama amasi var belki kafasina bazi seyler takiliyor belki seni seviyor ama korkuyor, bence onunla konus cesaretini topla

0|0
    0|0
  • bence sakın onu kaybetme...

0|0
    0|0
    • Neden? Tuhaf davranan o.. Anlık yaşamayı seviyor demek ki.. Elimi sıkı sıkı tutan adam o gün o kadar soğuk tuttu ki ve bu sabah günaydından başka hiçbirşey yazmadı.. Yani umursamıyor.. Birileri için hep fedakarlık yapann kişi olmaktan bıktım usandım

Yükleniyor...