Hayalinizdeki kadın fiziğini yazar mısınız ?

arkadaşlar hayalinizdeki kadını hoşladığınız bayan tipini yazar mısınız ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Link vereyim

link

Bekliyorum kocasından boşanırsa diye :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Gözlerine baktığımda mutluluk göreyim , kokusu bana güven versin , elleri saçlarımı okşandığında şefkatli olsun , dudaklarından çıkan her kelime hayatıma bir anlam katsın...

1|0
    0|0
  • Hayaller çoğu zaman işe yaramaz , aşk düşünerek , mantık süzgecinden geçirerek oluşturduğun bir taslak değildir ki içine girdiği vücuttan bahsedelim.

1|0
    0|0
  • 1.78-80 boy, 108 cm bacak boyu, esmer, max 53 kilo, karın parcalı tarantula dövmesi, kalkık burun, full solaryum, 319 flor mar veya sadece parlatıcı, tek parca saten triko bi elbise ve en önemlisi 24 punto sivri bi topuklu terlik arkası acık...

0|0
    0|0
  • şöyle 90 60 90 ölcülerinde 170 boyunda karamel düz şaclı bira işveli edalı olsun ya ne olacak ahlaklı olsun kişiliği olsun yeter allh aşkına karsıma jennifer lopez gibi bir hatun gelse ne olacak salak ve ahlaksız olduktan sonra

1|0
    0|0
  • Candice Accola. :(

link

0|0
    0|0
  • belli olmazzzzzz :)duruma göre değişir:)

1|0
    0|0
  • scarlett johansson

hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • çok bişey değil ya adriana lima gibi olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • zayıf uzun boylu beyaz tenli siyah düz uzun saçlı kara kaşlı kara gözlü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Monica Bellucci nin benim boyda olanının tıpkısının aynısı ... uzun siyah saçlar , köfte dudaklar , yuvarlak vücut hatları bla bla bla ...

0|0
    0|0
  • 175-185 boylarında, beyaz tenli kalın düz bacaklı dolgun kalçalı ince belli büyük göğüslü ince kollu geniş omuzlu dalgalı dolgun saçlı çekici bir bağyan

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter modeller moda bu ara.

1|0
    0|0
  • kesin benim tipimdir.. evli adamlar bile beni görünce baştan çıkıyor bu durum benim hiç hoşuma gitmiyor ama doğruya doğru :/

0|0
    1|0
    • bu arkadaşın tipinden olan..işte

• en belirgin üç özelliğim. sexi, alımlı, çekici. güzelimde ama ama üçü güzelliğimden daha ağır basıyor

• ooo özelliklere gel..gizli gizlenme benden

Yükleniyor...