Sevgilimden ayrılalı 2 gün oldu şifresini hala değiştirmemiş bende değiştirmedim

maillerine girdim hemşire kuzeniyle olan yazışmalarını gördüm. daha doğrusu sadece kuzeninin yazdıklarını. sevgilim vücut geliştirmeyle uğraşıyo kuzenine ne sorduysa kuzeni buna saçmalama kalp krizi geçirme riskini 20 kat arttırırsın kan kalbe pompalanamaz gibi laflar ediyodu.

blöf yapıyo diye düşündüm o vücut geliştirme içeceklerinin satıldığı yerden konuşma sırasında bir ürün sipariş etmiş. bana mesaj atıyodu cevap vermedim son mesajı artık senin için gerçekten bir ölü olucam idi. :(

napıcam arkadaşlar bir fikir verin. ayrılma sebebim umursamaz başına buyruk tavırlarından dolayıydı. bir de benden yapamayacağım şeyler istemesi...

Güncellemeler:
birbirimizi seviyoruz ama beni çok yoruyo canıma tak edecek düzeydeydim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• gülüm bırak ne halt yerse yesin, ayrılmışsan dahada uzatma..! istediği seni elde etmek.. şimdi zaten umursamaz diyorsun sonrasında seni elde edince tam dış kapının mandalı olursun.! o seni kullanıp dış kapının mandalı yapmadan sen önüne bak derim.. ama seninde meyilin var ve bırakamıyorsan o zaman git ve yapamayacağım dediğin şeyleri sana zaman içinde nasıl yaptırdığını gör yaşa ve şimdikinden daha çok üzülerek tekmeyi ye..! karar senin buyur..!

0|0
    0|0
  • hemen ayrılmayı düşünme git konuş eğer düzelmezse sonra ayrıl braz altan almayı bil

0|0
    0|0
  • Klasik ergen düşünceler

2 aşık olurlar hemen öldürcem kendimi

ebeee mal bir kız için değermi

0|0
    1|0
    • haklısın dediğin gibi mal arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayrılma sebebinde haklısın. Öyle ölmekle bişeyler içmekle olmuyo. Madem seni kaybettiği için pişman (yazdıklarından öyle anladım) o zaman değişsin, kendini sana göstersin. Baktın düzelmiş sen de affet çocuğu.

0|0
    0|0
  • yok ya blöf yapıyo kesin

0|0
    0|0
  • gebersin erkek değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...