Bir ilişkide yalan olursa siz n'apardınız ?

Siz Sevgilnizle 11 ay geçirmişsiniz Birbirinizi çok seviyosunuz Aşıksınız Herşeyinin ilki o onunda sen diye biliyosun Taki başlamadan ilişkiye sormanıza rağmen başka biriyle en ufak bişey yaşadınmı diye hayır ilkimsin diyo size ve sen en ufak öpücük bile olsa onun ilki olmak istiyosunuz evleneceğiniz kızın ve 11 ay sonra size sen ilk değilsin senden daha önce biriyle öpüştüm dıyo bunca ay bir yalanla kandırıldığınızı görüyorsunuz ama bir sürü şey yaşamıssınız bu zamana onunla o seni kaybetmekten korktugu için başında yalan attığını söylüyo ben bunalımdayım zoruma gidiyo ama onuda çok seviyorum siz aynı durumda olsanız napardınız nasıl cezalandırırdınız ayrılırmıydınız acil yardım bunalımdayım ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ayrılma abi bak sevmese yalan söyleyip senle olmak için çaba harcamaz . yazık lan belki ilk heriften çok pişman oldu kız tamamen silmek istedi .. belki sen karşısına çıkınca da seni kaybetmemek için söyleyemedi belki belki...yani her şey olabilir bir de seviyorum diyorsun bence affet kızı hem affetmek büyüklüktür. git sarıl kıza olabilir ama bir daha olmasın de MUTLU SON olsun ...

0|0
    0|0
    • Size Diyoki Herşeye Hazırım Ben Ayrılığıada ama ne olursa olsun içnmdeki seni bitirmiycem hep bekliycem seni diyo bir yalan saöyledim acısını çekiyorum diyo hakkını helal et diyo naparsınız korkan böylemi yapar seven bunları dermi sence

• Teşekkür Ederim Sanada bir nebze iyi geldi konuşmak

Kızlar Ne Diyor 1

• affederdim ama yalan bir daha olursa kesin kez biter derdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam ayrılmak istiyor olabilir kadın milleti ne yapıca belli olmaz olmuyorda 11 ay neden söylememiş şimdi senin içine kurt düştü aklında bir sürü soru o da bunu istiyor olabilir ya da gerçekden ayrılmaktan korkmuş olabilir

0|0
    0|0
  • bi bakima zor tabi kabullenmek ama bir bakimdan iyi en azindan sana yalan soylemedi gecte olsa itiraf etti ve sadece opustuyse eger sen yine boyle biseyi yaptigi icin biraz bagir falan ama ayrilik noktasina getirme eger seviyosan

0|0
    0|0
Yükleniyor...