Aynı anda 4-5kişiyle çıkan sevgilim...??

şerefsiz kelimesi bile az gelir ona. ilk defa benimle çıktı beni çokl seviyodu. her istediğini yaptığım halde kızıyodu hiçbişeyi beğenmiyodu evet sürekli kavga ediyoduk sıkıldı ayrıldı. şimdi bildiğin şerefsiz oldu. hergün ayrı bir kızla takılıyor. üniversite ortamı baya değiştirdi bunu. dün aradım niye böyle yaptın dedim ağladığım halde halime güldü ben böyleyim artık dedi. küfürler etti seni sevmiyorum dedi. ben onu canımdan çok sevdim gitme diye yalvardım. kendi Şu an p**ç oldu ve kendini hala haklı sanıyo. gerçeği ne zaman görecek? bir gün bu yaptıkları için pişman olurmu? hergün bir kızla takılıyo ağlamaktan ölcem hakkımı haram ettim birgün çıkarmı? birgün pişman olurmu? ilerde bigün beni özlermi

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yüreğinizi göremeyenlere en güzel yarınlarınızı harcamayın.. Siz ki bir çok kişinin belki de en güzel "HAYALI"siniz.. Değmeyenlerin "HIKAYESI" olmayın...

onun önünde şimdi güzel bir sofra var... yesin yiyebildiği kadar... sen allaha sığın ve asla artık onu arama o arasa bile sen asla dönme..! önüne hayatına bak.. ünv. ortamında bozulan birinden hayır gelmez..! Sana asla hakkettiğin değeri vermeyecek bunu unutma.!

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• rica ederim.. Ama asıl soru şu: sen kimsin ve gerçektn ne istiyorsun? Kendini tanıt hayata.. Seni gerçekten güldüren, içindeki sevgiyi, enerjinyi, işin içine gram nefsii duygular karıştırmadan ne mutlu ediyor seni? Kafana uyan arkadaş ya da aile fertleriyle yaptığın espiriler mi? Gezip eğlenip enerji atmak mı? Dinini yaşamak mı? Ne seni gerçekten huzura kavuşturur? Bunu bulmaya çalış, tüm duygularının düzene gireceğini ve aslında dert edindiğin şeylerin ne kadar boş olduğunu göreceksin..

• vay mk biz bitane bulamıyoruz işten güçten adam harem kurmuş mınısı..

0|0
    0|0
  • o erkek arkadaşını buraya getir linç ederle :P:P

0|0
    0|0
    • etsinler ohhh mutlu olurum beeee

• hoho yani üniv öyle :D cok yavşak kız oglan olunca yok özlemezzzz.

0|0
    0|0
  • bak üzülmeni istemem ama o seni umursamıyo düşünmüyo bile onu unut adı üstünde şerefsizin biri sen daha iyilerine laiksin sakın üzülme elbet karşına iyi birisi çıkar evlenirsiniz çok mutlu olursun bu günleri hatırlayıp haline gülersin.

0|0
    0|0
  • Çocuk senden ayrılıp gitmiş. Daha neyin mücadelesini veriyorsun ki? Tamam, üslubu hoş değil ama ,ne seni sevmek zorunda ne de bağlı kalmak zorunda.

0|0
    0|0
    • bi zamanlar seviyodu yeminler ediyodu bırakkmam diye ailesiyle falanda tanıştırdı herşey kesindi. sonradan ortam bozdu bunu. niye böyle yaptı anlamadım.

• Gördüğü gibi kesin diye bir şey yok.

• ne özler beaşu anbile umrumda değildir o

0|0
    0|0
    • başkasıyla çıksam yinemi umrunda olmam?

• bilemem orasını birinden intikam alacağın diye baska birini üzme derim bırak ne hali varsa görsün sende onu umursama gitsin

• Gerçek şu ki özlemez.

Sil kafandan

0|0
    0|0

• inş canım ya

0|0
    0|0
  • Bekle bir gun sever seni ;)

0|0
    0|0
  • Derdimiz aynı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Diyelim ki özledi ve pişman oldu geri döndü sen onu affedecek misin?Zaten sürekli kavga ediyormuşsunuz yürümeyen bir ilişkiniz varmış bu şekilde düşün belki biraz daha az üzülürsün.Sana bu şekilde davranan biri için ağlamaya değmez,bırak gittiğiyle kalsın

0|0
    0|0
  • Ayrılmıssınız Daha Ne Kosuyorsun kı Bırak Belkı Bırgfun Sen ondan Vazgectıgınde dOner Ama umut Baglama Bnce Sayfayı Sıl at Yenıden Bır ılıskıye basla vea Yenı bır sayfa ac Onsuz Olsn bIlıorm zordur konusmak basıt ama tm bı Kız Azmanı Olmus Daha Hyır Gelmez Oneden ..

0|0
    0|0
    • doğru haklısın... dönerse dönmem zaten

• er ya da gec hatasini anliycaktir ama ozaman da is isten gecicek

unut onu gitsin morelini bozmaya deymez

0|0
    0|0
  • canm sen haram dairede ne hakki ariyorsunki ... senin ona bagli oldugunu bildigi icin boyle yapiyo unut onu yeni bir hayat kur onu dusunme ve dusunmediinde goster..

0|0
    0|0
    • başkasıyla çıkacağım.. ozaman üzülür içi yanar biliyorum malımın huyunu

• onun inadina degil hayatini kurmak icin olsun

• Zor ama boşa umutlanma. Unut gitsin. :/

0|0
    0|0
  • özlese ne degisirki böyle insan seni ne kadar mutlu eder unutmaya calis ve sakin birdaha aglama göz yaslarina yazik

0|0
    0|0
    • başkasıyla çıktığımda canı çok yanar. malımın huyunu biliyorum. başkasıyla çıkayımmı peki?

• sirf onun cani acisin diye yapma karsindaki insanin duygularini düsün kimseyi silah olarak ya da yarabandi olarak kullanma

• B.k yesin oyle serefsizler

0|0
    0|0
Yükleniyor...