İntikam almanın zamanı geldi ama nasıl??

Çok yakın akrabam tarafından tacize uğruyordum vucudumu okşayıp bana sürtünüyordu kimselere anlatmam için tehdit ediyordu hatta tecavüz etmeye bile kalkmıştı elinden kaçabilmiştim neyseki tabi o zamanlar 16 17 yaşımda olduğum için susuyordum ama artık bunun intikamını almak istiyorum çünkü benm psikolojimi altüst etti sanki bütün erkekler budüşüncede gibi hissediyorum arkadaşlık kuramıyorum.. kendisi Şu an evli ve çocuğu var bunları koz olarak kullanıp neler yaptırabilirim ona annem babam bütün herkesin seevdği birisi ayrıca yani bana inanmayıp ona inanırlar o derece bir etkisi var herkesin üstünde

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş sayfaları karıstırmanın en büyük zararı inan sana olur bence içindeki nefreti azaltmak adına yüzyüze gelip gecmişi açacagın ufak bir tartışma yap istedigin kelimeleri seç ve konustur tabi bunları yaparken cep telefonu veya ses kayıt cihazını açmayı unutma. Sonrasında bunu yakınlarına göstermeden ufak bir kaç şantajla sonlandır dersini almış olur sende intikamını... Bunları yaparken gayet akıllı olman lazım aksi halde kötü anıların sadece senin anıların olmaktan cıkar yakınlarınında anıları olur...

0|0
    0|0
    • kimseye anlatma gösterme mi diyorsun yani

• elbette kimseye anlatma bundan sen zarar görürsün. sadece biraz korku yaşat ve ailene olan yakınlıgını soyutlamanın yoluna bak yani kısacası sınırları çizen sen ol

Erkekler Ne Diyor 8

• sana inanmayıp ona inanırlarsa intikam işi zor.

0|0
    0|0
  • git psikolaik destek al ne yaparsan yap sen acı cekeceksin

0|0
    0|0
    • peki tamam bu konuda destek alıcam

• tekrar gecmiş olsun arkadaşım

hayat o defteri kapattıktan sonra senin için daha güzel olacak

• umarım öyle olur

• bir şey yapamazsın. bunla anlattık diye sevin.

0|0
    0|0
    • ne sevinmesi ya karşılığını alacak elbet bunun

• boşver yaptığı hayvanlıkla kalsın inme onun seviyesine

0|0
    1|0
    • bendeki bu güvensizliğin nasıl üstesinden geleceğim ben erkek arkadaşım olmuyor olsa da kısa süreli oluyor yapamıyorum elimi tutunca yaşadığım tedirginlik ürperti o korku benim kadar arkadaşımı bile etkilemişti bu haksızlık ama haksızlık tek kelimeyle kendisi yuva kuracak ben daha bunun etkilerini atmakla uğraşıyorum

• beni arkadaş ekle silersin hemen arkadaşım

• neden

• Şimdi kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Zaten ultra sapıklar genel de böyle güvenilir kişilerden çıkar. Ispatın yok sanırım.

0|0
    0|0
  • Oha yav nasil insanlar turedi arkadas...

0|0
    0|0
  • şu kaç yaşındasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• konuşturup kaydet en azından delil olsun elinde

sonra şikayet et onun hayatı da alt üst olunca anlar belki ne halt ettiğini adi sapık

psikolojik destek almanı da öneririm

0|0
    0|0
    • kimseye anlatmak istemiyorum bu durumu pskoloğa gitmeyi düşündüm ama ailemle konuşmalarını istemiyorum

• sen tedavi ol ve başkası üzülecek vs. diye de kendini mahvetme

öğrensinler ne mal olduğunu

ama önce delil olsun elinde ve tedavi muhakkak ol erteleme aksatma sakın

• peki teşekkür ederim tedavi olcam güvendiğim bir uzman bulabilirsem

Yükleniyor...