Hiç eşcinsel bir arkadaşınız var mı varsa ilişkileiriniz diğer arkadaşlarınıza göre nasıl?

Kızlar sorum özellikle size şu anda hiç eşcinsel arkadaşınız var mı? Eğer varsa bu arkadaşınızla diğer arkadaşlarınıza göre nasıl anlaşıyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• iki tane vardı birisi kız kendini erkek gibi hissediyor erkek gibi giyiniyor yürüyor konusuyor kızlardan hoşlanıyordu aynı sekilde biriside erkek kendisini kız zannediyor kız gibi giyiniyor ve erkeklerden hoşanıyor idi. aslında arkadastan cok tanıdık diyelim öyle yaani ikiside çok iyi insanlardi uzunnnnn zamandır ikisinide görmüyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha önce de böyle bir soru cevapladım. Var. Ve bana basbaya aşkını ilan etmişti. Şimdi yolda kız bakiyoruz ona :D

0|0
    0|0
    • Ne güzel ya. Keşke bende bir kızl konuşabilsem böyle.

• Hadi bakalım :))

• öyle ama gerçekten.

• Olsa ayırt etmem... Ve yok...

0|0
    0|0
  • Var. İyi bir kız, kötülüğünü görmedim hiç.

0|0
    0|0
  • var.yakın arkadaşlarımdan biri.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen arkadasım var fakat son zamanlarda yogunluk nedeniyle pek gorusemıyoruz.

0|0
    0|0
  • yok ama olsa bişey değişmez sonuçta cinsel hayatla ya da seçimle arkadaşlığın hiç alakası yok. bende biseksim ama kız arkadaşlarıma kaymıyorum.

0|0
    0|0
    • Ufff ben neden kız arkaadşlarımla bu konuyu konuşamıyorum ama ya...

• eklesene beni arada konuşuruz bu konu hakkaında. Bilmiyorum cesaret edemedim daha.

• ben arkadaş eklemiyorum kusura bakma

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet var. Hatta bizzat pasif gay. Erkeklerin onu tahrik ettiklerini ve onları arzuladığını açıkça söylüyor. Çok neşeli bir insan. Kalbi temiz ve iyi niyetli bir insan. Başka kişilerin ona en kibar ifadeyle "top" demesinden rahatsızlık bile duymuyor. O yine bildiği gibi, inandığı şekilde yaşıyor. Cinsel tercihinin hayatına bazı etkileri olduğuna inanıyorum. Öncelikle tabularını yıkmış ve kendini aşmış. O yüzden bizler gibi kalıplara girmek zorunda hissetmiyor kendisini. Bu bir çoğumuzun farkında bile olmadığı bir durum. Kendisini kötülüklerden izole etmesini iyi beceriyor. Bu yönü gelişmiş.

Bana asla cinsel tercihlerinden ötürü olumlu veya olumsuz yaklaşmaması gerektiğini bilir. Alacağı cevabın sert olacağını bilir fakat bende onu her fırsatta haksızlığa uğradığı her yerde korumaya çalışırım. Onun özel bir insan olduğuna inanıyorum.

1|0
    0|0
  • şu an görüşmüyoruz ama var.görüşmememizin tercihi ile alakası yok.hareketleri falan kadınsı değil olsa görüşmem.çok ta iyi birisi.en iyi arkadaşımdı

0|0
    0|0
  • 2 tane vardı. İyi çocuklardı, normal insan gözüyle bakarsan sorun yok

0|0
    0|0
  • Gay değilde en yakın arkadaşım lezbiyen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...