Kizlarin futbolla ilgilenmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Kizlar futbolla ilgilendigi icin neden holigan olarak tanımlanıyor.İlgilensek holigan ilgilenmezsek kezban.Herkes istedigi takimi tutar,istedigi sporla ilgilenir.Kimseye de laf demek düşmez.Şu önyargılarınızdan kurtulun artık !

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• niye bayanlar insan değilmi ilgilenebilirler fanatizme dönüşmedikçe futbolda bir spordur ve ilgilenilmesi hoştur.

1|0
    0|0
  • Takım tutabilir ama holigan olmasına ve tribüne gidip maç izlemesine anlam veremiyorum.Tribünlerde neler olduğunu çok iyi bilen biri olarak, kızlar oraya yakışmıyor. Oradaki kızlarında ne olduğu belli.

0|0
    0|0
  • Deli misiniz ya futbolla ilgilenen kız candır.. İnönüde tezahürat yapıp marşlar söylen kız candır canandır herşeydir evlenin onunla :))

0|0
    0|0
  • pardon ama bu holigan ve kezban olayını kim söylüyor.Yani o söyleyen kişi ne derse o mu oluyor.O mu gündemi belirliyor. O mu modayı belirliyor.Birileri ona göremi yaşıyor nedir yani :)

0|0
    0|0
  • Banane arkadaşım ben sevmiyorum futbol seven sevsin.

0|0
    0|0
  • Holigan diyen kim ya. Ben bizzat çok seviyor ve mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur vallahi bence sevgilim olcak fenerli olcak maça beraber gideriz.Beraber sevinir beraber ağlarız..

0|0
    0|0
  • kızlar futbola karışmamalı :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin "ağda" ile ilgilenmesi gibi

0|0
    0|0

• farketmez ilgi alanlarımıza yeni bir kategori eklenmiş olur bu da +1 demektir

0|0
    0|0
  • Ellerinin hamuruyla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek gibi küfür edip ilgileniyorlarsa itici gerçekten onun dışında futbolla ilgilenmeyen erkekleri de kızları da anlayamıyorum çok şey kaçırıyorlar gerçekten

1|0
    0|0
  • seviyeli olduktan sonra her şey normal

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla ilgileniyorum ..

Kimseyi de alakadar etmez bu ..

0|0
    0|0
  • kişisel zevkler bunlar

1|0
    0|0