Sponsorları olduğu kanaatindeyim..

arkadaşlar ben dershaneye gidiyorum ve gerek sınıfımdaki gerek dershanedeki kız arkadaşlarım ya da öğretmenlerimiz olsun her gün farklı bir kıyafet farklı bir ceket ile geliyorlar. merak ediyorum nereden geliyor bu değirmenin suyu.. belki yok yaa diyeceksiniz ama ciddi anlamda bir giydiklerini başka gün görmek nadir oluyor.. anlamıyorum sorun bende mi onlarda mı :/ onlar öyle olunca kendimi garipsiyorum.. ben oraya gerçekten bir hırsla, bana gerçekten yardımcı olacağına inanarak gittim. ama işin bir de arkadaşlarla olan kısmı var.. kaynaşıyoruz falan onları her gün süslü püslü farklı bir kıyafetle görünce hevesim kırılmıyor diyemem ama yinede daha çok hırslanıyorum.. onları da anlayamıyorum nasıl Allah'ın her günü farklı bir kıyafet giyiyorlar.. sponsorları var diye şüpheleniyorum.. sizinde böyle arkadaşlarınız var mı ? ya da siz de böyle misinizdir ? bu işin kaynağı nedir biri açıklasın artık ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya vardır indirim filan alır parası vardir ki parası olan kimse kıyafete para vermiyor arkadaş eski sevgilim 3 ay ciktik her buluşmada aynı sortu görmekten midem bulandı ki çok zengin bir ailesi vardi

1|0
    0|0
    • oda abartmış biraz ya da sen çok aşıktın öyle sanıyorsun :D

• :D nasıl kavga ettiniz merak ettim

• tartişma işte burda anlatmam zaten

• dersaneler biraz öyle.Ben yanılmıyorsam 12-13 yaşlarında dersaneye gitmiştim.Para vererek değil durumumuz o kadar iyi değildi zaten.Ara sıra dersaneler bedava öğrenci alıyorlardı.1 kaç hafta gidiyorduk.

Bim den aldığım 5 TL lik çizmelerle Nenemin ördüğü süveterle kışın soğuğunda giderdim.

Tabi bizim sınıfa bir bakıyorum herkes şık giyinmiş.

Hoca geldi sınıfa tabi beni tahtaya çıkardı.(ne sebeple ve hangi olayın ardından çıkardığını hatırlamıyorum)

Sen tut üstümle başımla dalga geç.Olacak iş mi bu.Sınıftaki herkes güldü.Bozulmamak eldemi.Bir daha dersaneye gitmedim.

Dersane ortamı herhalde böyle oluyor.Zeka nın sergilenmesi gerektiği yer değilde, öğrencilerin kıyafetlerini sergilediği yer olsa gerek.

0|0
    0|0
    • İşte böyle bağnaz öğretmenler tarafından yetiştiriyoruz. Benim durumum kadar kötü değil ama yinede garip hissediyorum kedimi. Peki şuan sen ne durumdasın okudun Mu ?

• okudum tabi canım.Üniversiteyi açıktan okuyorum.Allaha şükür durumum iyi.

• Sevindim senin adına :)

• ya bayan kıyafetleri gerçekten ucuz ve hoş bir makyajla her seyde yakısıyor ... örnegın ankarada 10 tl ye bayan babetler var tayt 5 tl tunik yeri geliyor 5 tl yeri geliyor 10 tl tsörtler zaten ucuz etek desen aynı

0|0
    0|0
    • :D istanbulda yaşıyorum ve burada 25 liradan aşağı tişört bulmak gerçekten zor..

• kaç yaşındasın ne dershanesi bu :) aynı durum bende de var gittim kendime 2 yeni kazak aldım sırf bu yüzden :D

1|0
    0|0
    • :D ilahi yaa güldürdün beni... normal dershane işte...

• yok dostum üniversite sınavı

• peki dostum benim :) o zaman aileleri zengin :) boşver önemli olan içindeki insanın güzelliği kıyafetler değil

Kızlar Ne Diyor 2

• paraları var

1|0
    0|0
    • ya öyle çokta zengin ailelerin kızları olduklarını sanmıyorum

• :/ ah dostum dilerim bir gün iyi bir konumda oluruz

• anlattıgın seyı teyzemde kucukken yasamıs ve dersaneyı bırakmıs gıyecek kıyafetım yok dıye aman dıyım sen oyle ypmada. bende kıyafete onem verırım elıme 20 lıra bıle gecse kendıme br kıyafet bır makyaj esyası alırım bırıktırmem bu yuzden gıyecek kıyafetım olur dısarı kafeye gıtmeye param olmaz onlarda oyledır :D

1|0
    0|0
    • yok bırakmayacağım hatta kendimi kendime kanıtlayacağım.. onlar ailelerinin paralarıyla böyleler oysa ben kendim çalışıp alacağım.. tamam bende güzel bir şey gördüğümde alırım ama öyle böyle değil ya sanki podyum görsen kesinlikle hak verirdin bana

• ankara sen :)

• istanbul

Yükleniyor...