Sergen Yalçın Gaziantep'i 2 Hafta Sonra Bırakacağını Açıkladı Sizce Neden?

Bence istediği transferleri yapacak bütçesi yok Antep'in Sergen'de resti çekti yönetime.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşa getirsinler

0|1
    0|0
    • Hayır şimdi değil belki daha sonra Bilic'e sonuna kadar destek olmalıyız.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sergen Yalçın bana değil oyunculara önem versinler diyor maddiyatı bahane ediyor 2. bir Ergin Ataman vakası

0|1
    0|0
  • Yönetime karşı en azından şuan için dilediği şeyleri yaptırabilme şansı var .. Blöf yapıyo olabilir .

Bırakırsa üzülürüm . Gaziantepspor toparlanmaya , taraftarda takıma yeniden bağlanmaya başlamıştı.

0|1
    0|0
  • şuan başarılı gidiyor antep

0|1
    0|0
  • вεทςεδε ρα๓ρα

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence zirvede bırakmak istiyor geldiğinden beri Gaziantep kazanıyor 2 hafta sonra istifa edip TV programlarında yine konuşmaya başlayacak

0|1
    0|0
  • oyuncular 5 aydır alacaklarını temin edemiyormuş.. fatma şahin bile yardım etmiş klübe ama hala mali açık varmışş.. sergende zor durumda kalınca ayrılmak istemiş.

0|1
    0|0
  • 4 maçtır üst üste yenilmiyor .. Gaziantep mali açıdan çok zor durumda sergen yalçın transfer bütçesi isterken elindeki oyuncular daha maaşlarını alamıyorlar..

0|1
    0|0
  • Bjk yeşil ışık mi yakmış yoksa

Yada sıkılmış zirvede birakiyim demistir

0|1
    0|0
  • Bir antepli olarak düşüncemi syöylemek isterm hani kokusu çıkacaktır mutlaka ama bence blörf yapıyor yönetimin kendisine istedikleri yapması için..

0|1
    0|0
    • Olabilir ama sonuçta antepin durumuda ortada kabul edeceğini zannetmiyorum yönetimin.

• o futbolcuyken koşmayı sevmediği icin realmadrıdde oynama şerefıne nail olamadı (:

yoruluyodur kesin konuşarak para kazanmak varken soğukda ne işi var sergenciğimin

0|1
    0|0
  • para yok para olmayan bir yerde çalışmak istemiyo adam zaten 4 maçlık galibiyet serisiyle isim de yaptı kendisine iyi bir paraya klüp bulacak la sergenin dini imanı para

0|1
    0|0
  • 2 hafta sonra seçim var..Futbolcuların parası ödenmiyor..Yeni gelen yönetim sergeni istemeyebilir..Ancak sergen su 2 maçı da kazanırsa yeni yönetimle devam eder demedi demeyin..

0|1
    0|0
  • insanını sevmemiştir :D

0|1
    0|0
    • Sanki kendi çok sevilecek biri de karakteri buz gibi artis artis konuşur Beşiktaş'ımın efsane oyuncularıneden biri saygım var kendisine yoksa sevilecek biri değil gerçekten :)

• Çünkü adam yönetim gitçeği için diyor takım iyiyken herkes iyi olur diyor takım kötüyken başkan sahip çıkmaz bana düşüncesinde olabilir

0|1
    0|0
  • para lar ödenmezse olacagı bu ama şöyle bir konu var gelecek hafta maçlarında galatasaray beşiktaş gibi takımlar var ..

0|1
    0|0
  • var birşeyler ama bılmıyorum

0|1
    0|0
  • verilipte tutulmayan sözlerden dolayı ..

0|1
    0|0
  • olmadı laa bu barca ya mı gıdecekmısss ?

0|1
    0|0
  • yönetimden dolayı

0|1
    0|0
  • giderse antebin işi sakat olurr

0|1
    0|0
  • algımda mı problem var bilmiyorum ama, çalıştığım şirkette ilk bırakmayı dile getirdiğimde hakan şukür, yılbaşından bir hafta önce bırakırım dediğimde sergen istifa ediyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...