Kulunç ( eklem ) ağrılarının nedeni nedir ve tedavisi nasıl olmalı ?

Arkadaşlar son 3 aydır kulunç ağrısı çekmekteyim omuzum , boynum , ve sırtımda belli bölgelerde var bu kasılmalar ve ağrılar. Bazen battığı bile oluyor ve çok acıtıyor. Özellikle sabahları ağrsını daha çok çekiyorum. Sizce bunun nedeni nedir nasıl bir tedavi olması gerekir ?

NOT : Doktora gidicem. Doktora görün yazmazsanız sevinirim :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tmm doktora görünme masaj salonunu git.

Neyse;şöyle diyim yattığın yatak yastığın önemli eğer değişiklik yaptıysan ondan'da kaynaklanıyor olabilir veya veya sırtın soğuk almış olabilir.Haftada 2 kez normalinden fazla sıcak suyla duş al kendini haşlama tabi.sıcak suya basılmış havlu ya da ısıtılmış havluyu ağrıyan yerlerine koyarsan gevşemmende yardımcı olur.geçmişler olsun.

0|1
    0|0
    • Her sabah sıcak duş alıyorum sadece rahatlama saglıyor belli bir süreliğine hiç değilse güne rahat başlıyorum ama kesin çözüm değil malesef

• Bende de aynı sıkıntı var 5 aydır geçmedi dahiliye fizik hepsine çıktım ilaç verdiler geçmedi.. Eğer sen iyi olduysan banada tedavisini soylermisin

• dostum düzenli uyku ve spor iyi geliyor. Birde dik oturmaya yürümeye dikkat ediceksin. fazla pc başında durma benim düzeldi.

Kızlar Ne Diyor 2

• kas gevşetici-masaj

0|1
    0|0
    • kesin çözüm müdür ? şuan bir kas gevşedici aynı zamanda ağrı kesen bir ilaç kullanıyorum Acaba hamam'a gidip kırdırsammı napsam :D

• denenebilir tabi :D kesin midir ne biliyim ben öyle yaptırırım kas gevşetici sürdürüp masajla birkaç güne geçer

• çözüm bulursan banada sole

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı dertten son 4 gündür Annem de de var. morfin e kadar vuruldu ama ağrı geçmedi.

Eczaneci bir tanıdıktan Şanlı kapsikumlu merhem aldım. acı biber var üstünde. sürdükten sonra arısı geçti. günde 3 4 seans yapıyorum. Alıp dene kardeşim.

0|1
    0|0
    • Bir denemekte fayda var tabi teşekkürler

• merhemi kullan sonucunu yaz buraya :) ağrıyan diğer kişilerde yararlansın

• Bundan bende yakınıyorum. Her yerim çatı çutur :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...