Avrupa liglerinin ezici lideri Fenerbahçe olması hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Avrupa liglerine bakıldığında en ezici liderliği Türkiye süper liginde Fenerbahçe en yakın rakibi kasımpaşaya 8 puan ezeli rakiplerine 11-12-14 puan fark atarak öne çıkan lideri oldu. Bunu neye bağlıyorsunuz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen son 2 yıldır Galatasarayın 10 puan farkla Şampiyon olmasını neye bağlıyorsan bende ona bağlıyorum

2|1
    0|1
    • anlayacak kapasite lazım önce baroscum kime ne anlatıyoruz :)))))))))

• Nerde sizden çok para harcadık ilk sezon kaç tane oyuncumuz gitti bir tane oyuncu almadık ikinci sezon takımı toparlamaya başladık bu sezon kadromuz oturdu

• Meireles 10 Krasiçe 7 Sowa 10 milyon euro para verdiniz bunlar sadece aklımda kalanlar

Kızlar Ne Diyor 6

• Tamamen diğer takımların düşüşüne bağlıyorum Galatasaray asıl gücünde olsa sen bu listenin böyle olacağını mı sanıyordun?

Güldürme beni devre arasından sonra çok ağlarsınız lig başladığında Ersun Yanal'la olmayacak diyipte ağlayan sizler yeniden o sözü Ersun Yanal'la olmadı diye değiştireceksiniz

0|0
    0|0
    • gs düşüşte değilki geçen sezonla bu sezon hemen hemen aynı puanda.

fenerbahçe eski gücüne döndü

• sımdı bak fb bızden ıyı bu sezon ama gercek sukı bızde sampıyonlar lıgınde ter dokuyoruz onuda goz onunde bulundursan tarafsızca

0|0
    0|0
    • Bulundurmaz olurmuyum bulunduruyorum tabiki neslihancım aynen bizim geçen sezonki 3 kulvarda gittiğimiz gibi;)

• evet fb bu sene cok basarılı yalan degıl ya :)

• şu gerçek galatasaray avrupada en iyi türk takımı

0|1
    0|0
  • bu fark dahada açılacak :)

0|0
    0|0
  • Başarılarınızın devamını diliyorum. Avrupa'da her TÜRK takımı candır <3

0|0
    0|0
  • ne ezici güç ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 8 puanı son dakka golleriyle aldınız 90+4 te falan hepsi de haksız uzatmaydı . ayrıcı dişli rakip yok fenere o yüzden fark attı yoksa fenerde güçsüz .koy ispanyaya ilk 5 e giremez fener .

0|2
    0|0
  • Türkiyede futbol mu oynanıyor?

0|0
    0|0
  • Galatasarayın kumda oynamayıp Şampiyonlar Liginde oynamasına

0|0
    0|0
  • İnanarak oynamaya

0|1
    0|1
  • Adı yeter...;)