Beşiktaş şikeye bulaştı mı?

bu site bazı beşiktaşlılar ''bizim takımımız 1903'den beri tertemizdir. hiç şike yapmadı'' diyorlar. siz buna inanıyor musunuz?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• of yeter ya bıgunde sıtede huzur olsun

0|1
    0|0
    • Böyleleri olduğu sürece çok beklersin .

• Yaa bu gene iyi bundan çok daha çocukça sorular oluyor Galatasaraylı gizliler çok başarılı bu konuda özellikle pembe gizliler :)

• Bu şike muhabbetini genelde Gsliler açıyor valla. Bir linklik işleri var ama :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Beşiktaşı bakıyorum hep kötülemişler ama bu ülkede şike yapmayan takım var mı diye sorsan daha iyi olurdu. Sakaryaspor da şike yaptı haketmeden 1. lige çıkmışlardı, BANDIRMASPOR'umuzun hakkını yemişlerdi... Galatasaray bir zamanlar Türkie'nin en şikeci takımı ilan edilmişti. Bunun dışında Trabzon ve Mersin İdman Yurdu da şikede adı geçen takımlar. Arastırılsa daha neler çıkar kimbilir... Her takımda oluyor böyle şeyler... Kimse o yaptı ya da bu yapmadı diyemez...

0|0
    0|0
  • Fenerliler 'bile' diyor.Varsın Beşiktaşlılar desin...

0|1
    0|0
  • O yüzden men cezası aldılar zaten temiz kulüplere ceza vermek moda oldu zaten

0|0
    0|0
  • beşiktaşın şaibeli maçı bana açıkçası yok gibi geldi

0|0
    0|0
  • Bakanların çocukları yolsuzluktan içeride Beşiktaş şike yapmış çok mu?

0|0
    0|0
  • fikrim yok .

0|0
    0|0
  • Hiç kimse bunu bilemez ...

0|0
    0|0
  • bilemeyiz sanmam gerçi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • dabi dabi..

0|0
    0|0
  • link şike yapmamış olsa ceza almazdı demek ki yapmış

0|0
    0|0
    • Futbolu bilen ve birazcık mantığı olan adam o maçta şike yapılmadığını bilir transfer görüşmesi yapmak ne zaman şike oldu bu ülkede.

• Şansa bırakmazlar tabi ki zaten sana delil olarak neyi gösterdiklerini söyledim bunu uefa sekreteri de açıkladı ama bu delil kesinlikle yeterli değil haber1903'de İboyla ilgilendiğimiz haberi çıktığı zamanı çok iyi hatırlıyorum ligde Bursa ile oynayacaktık ve Türkiye kupası yarı final maçları oynanmamıştı yani finalin İbb Beşiktaş olduğu belli değildi ayrıca dediğim gibi ben İbonun gösterdiği iyi performansa bakarım şike yapan adam bir tafını yırtmaz öyle.

• Yaa tabi ki öyle bir şey yok ama benimde aklıma takılan kimsenin bilmediği bissürü şey olduğu kesin eğer şike yaptıysak en ağır cezayı versinler bize özellikle Beşiktaşımın adını böyle şeylerle karalayan kişilere.

• Zannetmiyorum, Fenerbahçeye Galatasaraya oranla daha az yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • bu espriye g.tümle bile gülemiom...

Türkiyede en büyük şikeci kluptur bjk ama sorsan türk futbolunun küçük emrahı... hep hakkı yenilmiştir hep haksızlık yapılmıştır.

0|0
    0|1
  • Var mı senin geçmişten bildiğin bir şey benim yok.

0|0
    0|0
    • yanı anlamıyorum ben bırbırımızı yemek sacma

• ters psikoloji yapmadığı ne malum serdar adalının ayrıca sence uefa veya cas işini şansa bırakırmı? yani bunlar kesin şike yapmıştır gel bunlara biz ceza verelimde adları çıksın dermi?hadi dedi diyelim bunların bjk ile alıp veremediği ne varki?

• o zaman bütün dünya bjk ye karşı

• BEŞİKTAŞ şiker ama şikeye bulaşmaz

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • bulaşsa ortaya çıkar bulaşmamış yani

0|0
    0|0
  • onlar bulaşmadığına mı inanmış ? ahh canıımm kıyamamm :)

0|0
    0|2
  • Ben yapmadığına inanıyorum ama ts ve gs nin temiz olduğuna kimse inandıramaz

0|0
    1|2
Yükleniyor...