Sevgilinizin sizin tuttuğu takımı tutmaması önemli midir?

Sevgilinizin sizin tuttuğunuz takımı tutmaması önemli midir ? Galatasaraylıyım fakat fenerbahçeli biriyle asla yapamam en azından futbol geceleri :) siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• bursasporluyum sevgılım fenerlı..:)futbolu sevsın benımde maçlara gıtmeme karısmasında sorun degıl tek bır futbol gecelerınde dusman olabılırız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatasaraylıyım...ooooo bi manitam olsun,saçları sarı olsun,fenerbahçeeli olsun...:D:D mesela, genel çerçevede problem değil, galatasaraylı olmak ayrıcalıksa, olmamak sadece basit insani bir olgudur, acımadan bakabilmek lazım.

1|0
    0|0
  • vala tam fark etmez siyecekken baktım ki fenerbahçeyi gördüm=) onun için yorum yapmayacağım fenerliler kadar fanatik taraftar yok onun için yorum da yok belli olmaz onlara=)))

1|0
    0|0
  • benim kız arkadaşım beşiktaşlı olucak benle beşiktaş maçlarına gelicek gelmeli

0|0
    0|0
  • Sevgilim mümkünse futbol muhabbeti yapmasın. Olaya ne kadar yabancı olduğumu fark etsin istemiyorum. Hatta mümkünse takım tutmasın.

0|0
    0|0
  • sorun yoktur bu konuda elin adamı para kazanacak ben sevgilimle sen o takımı tutuyorsun diye birliktemi olmayım saçma

0|0
    0|0
  • Birincisi başlık futbol ve sevgili olacaktı. ikincisi neyleyeyim siyah deyince beyaz demeyen manitayı.

0|0
    0|0
  • evet futbol

0|0
    0|0
  • Rakip takım formasıyla yatağa girenleri duymuştum ama şaka sanmıştım,işte ıspatı :))

0|0
    0|0
  • hayır ö. değil..

0|0
    0|0
  • tutmamamsı önemli değil ama kendi tuttugu takımında fanatiği olmamaması önemli .

0|0
    0|0
  • çok fanatik olmazsa olabilir

0|0
    0|0
  • önemli bir durumdur

0|0
    0|0
  • farketmez işte ne güzel birbirinizi gıcık edecek bir konu , bir muhabbet açarsınız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Değil hatta daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Benim için önemi yok ... Derbilerde görüşmeyelim yeterli ...

0|0
    0|0
  • yoo önemli değil takımımdan vazgeçmem onada saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Ben beşiktaşlıyım nişanlım fenerbahçeli tuttuğumuz taımın bir önemi yok öenmli olan birbirimize olan sevgimiz :)

0|0
    0|0
  • ben aynı takımı tutsun istemem rakip olalim isterim kapışalım beraber maç izleyelim iddiaya girelim isterim

0|0
    0|0
  • Fanatik olmadığım için önemli değil.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli bir kıstas değildir, hangi takımı tutarsa tutsun hatta daha zevkli olur maçı rakibiyle izlemek gibisi varmı ki :)

0|0
    0|0
  • önemlidir aslında yendiğimizde çok zevkli oluyo telefonlara çıkmıyo konuşmuyo filan :D ama keşke beşiktaşlı birini bulabilsem :) aksi gibi hep fenerlileri seviyorum ki fenerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • hayır önemli değil o kadr da değil be fantik değilim:)

0|0
    0|0
  • Bana ne ki?. Zaten sevmem futbol.

0|0
    0|0
  • futbol ile ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • fb maclarinda fenerbahce formasi giyecekse gsli de olabilir hic sakincasi yok <3

0|0
    0|0
  • seninle aynı şekilde düşünüyrum ama gidip fenerlileri de buluyorum yani:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...