Düşüncelerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Uzun süredir sevdiğiniz bir çocuk var diyelim... cocugun enistesiyle(ablasının eşi) sizin kendi abiniz (musayip,hısım)lar. e doğal olarak aileler birbirini tanıyor ve tabi abinizde bu çocukla baya samimi. bir takım arastırmalardan sonra cocugun aklının hala gecmısınde yani 1-2 sene oncesıne dayanan sevgilisinde oldugunu ogrenıyorsunuz ve bu yuzden gerı duruyorsunz. bu sırada cocuk sizin onu sevdiğinizi ogrenıyor. bundan 7 gun oncesinde aylardır konusmadıgınız bu cocuk hıc ummadıgınız bı anda sıze mesaj atıyor ve abinizi soruyor.oyle sohbet muhabbet derken ertesi gün konsere gideceklerini ablasının rahatsızlandıgını soyleyıp sizi davet ediyor tabi abinden izin almak şartıyla. fakat sizde izni benim yerime abimden sen alırmısın dıyorsunz. cocuk abnzden ızın alıyor. konsere gıdıyoruz bulustugunuzda cocuk ılk defa abınden boyle bısey ıstedım once korktum bıraz falan dıyor. konserde 3 kısıyız baska bir kız(bnimde,onunda tanıdğı aile dostu)var. hersy cok gzel gcıor eglnıorsnz cocgn baksları sze farklı bseyler hssedıormus tarznda, konserde sızı sahıplenmeler vesaire. knser bıtımı tesekkur mesajı atıorsunz ve o da size daha cok knsere gderız dha bıtmedı yenı baslıor falan dıyor. ertesı gun gunaydın msajı atıor 1 gun araylada sız atıorsunz. ondan snra 4 gun mesajlasmıorsnz. bir bayan olarakta en son ben mesaj attıgım icin simdi tekrar atmak istemiorum ondan beklıyorum ne yapmalıyım?aklı hala gemıstemı dersınız?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• bır konser varsa sen organıze et vede davet et derım varsa konser bılet almadan musaıt oldugunu ögren derım

0|0
    0|0
    • onun yapması gerekmez mi

• oyle ama bı kız olarak bunu yapmam ne kadar dogru olur bılmıyorum rısk almaktan korkarım bıraz yok felan derse bırden

• bahsettımız kısı senı egelıyorsa mutlaka yok demeyecektır organıze ıslerınde erkkek kız dıye bı ayrım yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar zaman geçmiş seninlede ilgilendiğine göre geçmişi çok düşünmüyordur da seni çok sıkmamak adına bir taktik yapıyo olabilirr :)

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim biraz morale ihtiyacım vardıı:) beklemelimiyim sizce mesaj atarmı dersiniz:)

• Bence mesaj atma bekle.

0|0
    0|0
  • :) hayırlı olsun

taş çatlasın 25 yaşında filan bu çocuk..bi kere biriyle ilişkisi oldu diye bir daha olmicak mı? aklında olsa uzaklaşırdı senden, ya da dönmenin yolunu arardı eskiye. hem aileler yakınlar filan en son ne zaman üzgün gördülerse ona üzülüyo sanıyolar, benim 10 yıl önceki sevgilimi unutamadığımı sanan kuzenim var mesela :P

ama mesajını bekle, sevdiğini öğrenmiş zaten arar, daha çok konsere gidersiniz inşallah

0|0
    0|0
    • amin inşallah:) bekleyelım bakalım:) çok teşekkür ederim fikirleriniz için çok sagolun:)

• 4 gündür mesaj atmaması benden uzaklasıyor anlamına gelmıyormu

• yok 4 gün kısa bir süre..böyle bir sevgilim olsunda acayip romantik olucam diye yıllarca hayal kuranların dışındakiler, herşey yolundaysa hergün mesaj atmazlar

Yükleniyor...