Durduk yerde niye rahatsız oldu?

cep mesaj ve faceden bir yılı aşkın hep benim başlatamla mesajlaşıyoruz. ciddi yanıt verir hep. ama benin mesajlarım da hep aslanım karhramanım vs eklemeleri var, bazan teşekkür eder. bir sabah 'kalbim günaydın' diye cep mesajı attım. yanıt aynen şu : ''bu mesajı yanlışlıkla attığınızı düşünüyorum ve temenni ediyorum'' bende durduk yerde sen benim ne olduğumu düşünüyorsun kalbimi nekadar kırdığının farkında değilmisin, beni sevmeyen biriyle evlenecek kadar gurursuz değilim diye yazdı. 2 gün sonra iş yerime biilmem kimi görmek için geldi bana merhabbaa dedi. benim için geldiği belli.2 gün sonra alakam olmayan kız kardeşi cepten aradı anneni al bize gel! gittik ama kendi yok. neler oluyor? ben bişi anlamadım,

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl bir olay anlayamadım:) değişik bir aileymiş.sana o mesajı attığı an yanında başkası olabilir.nerdeyse adamı sana isteticeklermiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Simdi anlamadim bu adam senin neyin oluyor ne yqpmak istiyor

0|0
    0|0
    • benim ona ilgim var, arkadaş gibi yazışarak tanıa olayı,hoşlandığımı biliyor,ama yine güncelolaylar vs hep yazışırız

• her iki ihtimalde kötüymüş ya . bye bye ı hakediyor bu adam ozaman

• Yani ama sen bilirsin yinede tabi dusuncelerim sana etki etmesin sadece bir fikir adami tanimiyorum sonucta

• nerden buldun bu hayvanı bırde bır yıl ıyı dayanmısın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şindi bende bişiycik anlamadım cvbı'da merak etmiyor değilim.

0|0
    0|0
  • kırosun teyze

0|0
    0|0
    • neden hakaret ediyorsun.benim yaşıma gelmeden gebermeyimi düşünüyorsun

• öğret ozaman.ömrüm okumakla geçti anlasaydım tavlamım bu yaşa kadar birini.akıl ver ozaan bana biraz

• valla anlasam bu halde olmazdım ben de teyze. ama bu kullandığın hitaplar biraz ağır ya, kendisi hoşlanıyo mudur bilemem de, basit bir canım kelimesi daha yeğdir yani. giyimin kuşamın güzel olsun kilon boyun normal olsun huyun suyun iyi olsun daha ne isticek ki adam. çok böyle ağır davranma hanımlığını göster yeter herhalde

Yükleniyor...