Sevgilimin davranışına anlam veremiyorum. Bu ne demek?

Sevgilime bugün ehliyet almak istediğimi söyledim. Gerekli belgeleri topladım ve kaydımı yaptırdım. Baştan söylediğimde hiç tepki vermedi ama tuhaf tuhaf konuştu mesela banane ne yaparsan yap beni ilgilendirmiyor, istersen uçak al dedi bende tamam dedim kapattım telefonu sonra yine aradım neden arıyorsun beni git sen ehliyetini al gecede kurslara gidersin dedi

neden böyle yapmış olabilir

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Onun ehliyeti varmı pekii ?

0|0
    0|0
    • var ama daha alamadi yani kursu bitirdi

• Yoksa ondan önce alıcaksın diye kıskandı diycektim ama varmııs neden sacma sacma triplere girdi acabaaa...

Erkekler Ne Diyor 3

• Apaçık trip yapıyor sana.. akşamları kursa gidecek olmandan ya da araba kullanacak olman onu rahatsız etmiş. Konuşarak çözebilirsin meseleyi. Belli ki senin için endişe ediyor.

0|0
    0|0
  • bise yapmısın

0|0
    0|0
  • gece seni bi yerde yakalamış demek ki ;)

0|0
    0|0
    • boyle bisey olamaz

1. gece disari cikmiyorum

2. ayri sehirlerdeyiz

• senden kurtulmak ıstıyor o zamn ayrılmak ıcın bahane arıyor ayrı sehırde ask mı olur bıter tabııı

Kızlar Ne Diyor 6

• Kursta asılanlar olacak diye kıskanıyor olabilir , kişi kendinden bilir işi durumu ...

0|0
    0|0
  • Kıskanmıs da neyı kıskanmıs o kısmı anlamdım ben :S ne var kı bunda :S

0|0
    0|0
  • anlamsız bişeyi kıskanmış sanki ama ne ...

0|0
    0|0
  • birşey sorucam ehliyet kursunamı yeni yazıldın . yazılı sınav nezaman ? bende istiyorumda ?

konuna gelincede kıskanmış gibi gözüküyor ama banane diyerekte öküzlük yapmış tribin bile bi usulü vardır ya

0|0
    0|0
    • yeni yazildim :) ama yurtdisindayim ben farklidir heralde

• ne saçma hareketler yeaa :/

0|0
    0|0
  • kıskanmış öküzlüğe vurmuş işi

0|0
    0|0
Yükleniyor...