Kızlar erkeklerde ne bulur

aklımda cevaplar war ama sızden ne gelecekmerak edıyorum. sımdı erkekler penceresını ben yazım kızlardan da kızların bakıs acısını ogrenelım. erkekler kızlarda ne bulur cevab: sızler guzel yaratıklarsınız tatlı oluyorsunuz sırın neselı eglencelı nazık zarıf cıtıpıtı mınnacık puruzsuz bebeksı sevılesısınız kısaca. yanı erkeklerın kızları svmesı ona asık olması cok normal. hatta lezbıyenlere de kızmıyorum bu sebepten :) ama kızlar ne buluyor erkkelerden. yanı sız cıcek bız bocegız kıllı oluyo erkekler sonra ne bılım kaba saba daha odun daha sert oyle nezaket zerafet vs de yok. ne buluyonuz erkeklerde onlar olmadan da yasanmaz mı yanı sorumu acıkladım sanırım tsk lersımdıen arkadaslar:)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir kız istediği üniversiteyi bitirsin,istediği kadar para kazansın. Bir erkeğin ilgisine,sevgisine,koruma duygusuna muhtaçtır.

Yani sığınabileceği bir limandır onun için erkek.

0|1
    0|0
    • yanı tıp begenı asktan zıyade gereklılık. erkeklerde bu ıs sevmeye guzellıge endeklı daha zıyade dıye dusunuyorum. bu arada tsk ler

• En iyi cevap icin ben tesekkur ederim

• rıca ederım sevılmekten hoslanmak:) guzel cevaplar geldı ama evet hakkındı )

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• : )))) sabah sabah güzel soru...

bır kadın bır erkegın dünyasını sever aslında.yanı onun dünyası ıcınde olmayı ıster.bakma kadınlar her ne kadar tercıh edılmeyı sevsede,o erkegın dünyasının ıcınde olmayı daha cok ıster.bu yüzden,erkegın koruması zevklerı ve onun dünyasını kesfetmeyı ıster .bunlara ulaşmaya çalışırken zaten,adamın hanı çokta kotu degılse kılı kıpırı görünmez olur.zaten bu donem ıcınde kadın aşkıda bulur.o askı buldukça erkeğe yansıtır ve böyle devam eder.

0|0
    0|0
    • hımm tesekkurler guızel seyler yazmıssın. şair misin yoksa :))

• :) )) cok tesekkurler angel

• rıca ederım...

• Kızlar her zaman sevildiğini bilmek, korunmak, sahiplenilmek ister erkek ister böcek olsun ister kurt..Dürüstlük en önemlisidir mesela bir kıza ona değer verdiğini hissettirirsen seni zor bırakır :)

0|0
    0|0
  • Size zarif neşeli ve sevimlilik çekici geliyor ya.

Bize de güç, sağlamlık, otorite çekici geliyor.

0|0
    0|0
  • kadın erkek arasındaki denge kadınlar naif yaratıklar erkkelerse daha güç odaklı Allah kadın ve erkekleri birbirine muhatç yaratmış ama cinsel ama şefakt ama başkabaşka ikisi bir bütün ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence herşeyin arkasında "sex" var dostum.

0|0
    0|0
    • neyyyy. degısık bır bakıs acısı. edeplı kızlarda olmaz bencedıye dusunuyorum ama. ha evleneyım de rahat rahat bunca yıldır sakladıgım korudugum kadınlıgımı yasayım dıyebılır bayanlar seks dır bu ama ne bılım sırf onun ıcınde evlenmezler de be

• her yere yetıon yaw ben yazamadım :) angel. bu arada resım nerden buldun ya cok tatlıymıs :)

• yorum dıkkatımı cektı : ))) /// resım ıcınde saol

• bişeyler içip içip sonra buraya gelip soru sormayın kardeşim bu ne mq

0|0
    0|0
Yükleniyor...