Işleri çok yogunmus öyle diyor :S

selam arkadaşlar erkek arkadasım dayısının yanında oto sanayide çalışıyo. mesela önceden saahları bile günaydın mesajı atmazdı sımdı atıyor gerçi işlerinin cok yogun oldugunu ve hıc mesaj atmaya vaktının olmadıgını sölüyor bana aksam 7 de işten çıkıyor 9da falan evde oluyo bana öyle yazıyor. buluşunca cok ılgılı benımle. yani bana cok iyi davranıyor yan yana olunca ama böle ayrı olunca ne bilım mesaj atmak falan ıstemıyor sanırım emınım baskasına mesaj atamaz cunkı kontrol edıyorum kıme mesaj attıgını falan. sizce neden böle yapıyor?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• hep solerım msajla cok sey yapılır trıp kaprıs da bı cok sey ama yan yana gelınce ne kaprıs nede trıp yemıo ıste ılıskınızde bı sorun yok goremedmde sadece ayrı kalmanız bıraz etkı yapıo oda msajla yansıo haliyle ama yanyana geldıgınızde gecıo sensız bı dakka olamam tabiri bole bısey yanından ayrıldımı bı kac skıntı cıkıo ama skma canını gecıcı bısey

1|0
    0|0
    • tskler :)

• rıca ederım :) saglam bilgidir hee ben yapıodum cunku nyse sokmayım kendımı yerın dıbıne

Erkekler Ne Diyor 8

• bılmem . bıraz trıp at taktık uygula sevıyorsa ıdare edıcektır atacaktır mesaj. ama bazı erkek mesaj atmayı sevmez zamandan bagımsız olarak. cocuksu gelır lıselımıyım lan ben der. dusunsenekocaman bır adam elınde telefon yenı yetme conconler gıbı mesaj atıcak. senle ılgılıyse sıkıntı yok ama zaman konusunda tabı yogundur ıslerı cok olur unutur musterı gelır lafa takılır adamada gıt dıyemezsın netıcee musterı ama arada 1 zamada ayırır yanı ama bence ıyısınız ınsanllah allah sonuna erdırırı arkadasım

0|0
    0|0
  • demek ki yogun ki öyle dıyor tabıkı bı de ınsanı bılmek lazım ne kadar dogru soyluyor ve sunu unutma erkegı ne kadar sıkarsan o kadar kacırırsın onu

1|0
    0|0
  • 1.si çocuk çalışıyorsa hemde sanayide eli yüzü yağ pas içinde olur ( tabi tamirci işi ise ) o zaman normal olarak atamaz dediği gibi vakitte bulamaz ama yinede öğle arası atabilir , 2.si sen mesajlarını kontrol ediyorsun yok oluncada kimseye atmiyor diye seviniyorsun saf saf, O çocuk çokmu geri zekalı da başkasına attığı mesajı silmeden sana kontrol için verecek ? 3.sü ise uzak ihtimal ama 2.bi telefon vardır senin bilmediğin.

0|0
    0|0
  • müsait olmadığı içindir.zordur sanayide çalışmak

0|0
    0|0
  • başkasıyla görüşüyor olabilir sana mesaj atmadıgı zaman aralıgı fazla çünki

0|0
    0|0
  • Soylemis ya çocuk. Yogun calisyor

0|0
    0|0
  • güzel olmus bu erkeklerın dogasında var sana gueniyo demekki

0|0
    0|0
  • ilişkiniz boyut değiştirmiş. İyiye işaret bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çalışıyo diyosun. dayısının yanında sanayide diyosun. işleri çok yoğunmuş diyosun.

alla alla neden atmıyo ki ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...