En çok şike yapan Türk takımı hangisidir?

Ben sıralıyorum:

1. Fenerbahçe

2. Beşiktaş

3. Trabzonspor

4. Galatasaray

sizde sıralayın

0|0
9|36

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Fenerbahçe

2- Fenerbahçe B

3- Fenerbahçe PAF

4- Fenerbahçe Yıldızlar

5- Fenerbahçe Küçük Yıldızlar

6- Fenerbahçe 98-2000

7- Fenerbahçe 01-03

8. Fenerbahçe Minikler

6|6
    0|3

Erkekler Ne Diyor 35

• Fenerbahçe bu konuda Türkiyeyi bile aştı avrupada Juventus ile birlikte şike konusunda akla ilk gelen isim Fenerbahçe

1|0
    0|1
  • Şimdi birşey dicem olmayacak :) Şikeyi ilk Galatasaray sokmuş diyorlar. Şikeyi bunlara bir soktuk hala çıkaracağız diye uğraşıyorlar :)

Yahu el insaf be arkadaş. Yargılanan Galatasaray mı şu an şikeden? İşin içine Galatasaray'ı da çekeceğiz diye ne uğraştınız. Şu çamurunuzu başkasına bulaştırmaya çalışmaktan ne zaman bıkacaksınız? Bi aklayın önce kendinizi de öyle çamur atın.

0|1
    0|2
    • Tezcillenememiş profesyonel şikeciler sizi

• Dostum tescillenmiş profesyonellerin kim olduğunu cümle alem gördü zaten, mahkemede yargılaması devam eden Galatasaray değil şu an. :)

Şimdi sorsam Malatya dersin, Zalad falan dersin diğerlerinin ezberlediği gibi. O zamanki maçları da biliyoruz, Malatya başkanıyım diye piyasada konuşturulan paralı maşayı da biliyoruz, futbolcuları da... :) Geçiniz yani...

• Tüm lig tarihi boyunca diye soruyorsan 1. sıra galatasarayın, son 15 yıl için soruyorsan 1. sıra trabzon sporun.

0|1
    1|0
  • adnan polatın şike yaptığı maç ankaragücünü 1992 1993 te puan averajıyla şampiyonun belli olacağı maçı satın alıpta size 8 0 yenilmesini sağladığı maçtır cinconlular bunu tüm dünya biliyor aziz başkan dillere destan zaten yakında şike yarışması yapılsa aziz başkanınız tüm başkanlara tur bindirir bunuda dünya alem biliyor gerisi boş zaten bizim kupa maçımızda biz İstanbul büyükşehiri satın almamısız başkanımız değil pezevengin biri ibrahim akını satın almıstır ibrahim akında beşiktaş değildir beşiktaş önce başkan ve kurmayları sonra futbolcular ve gönül verenlerdir ama sizin gibi renklilerle bunları tartısmak mümkün değildir çünkü ezelden beridir çirkefliği huy edinmiş takımlarsınız bu nedenle salla gitsin

0|0
    0|0
  • 1 akp 2 fenerbahçe 3 galatasaray 4 trabzon 5 diğerleri beşiktaşımı bu takımlardan ayrı tutmaktayım çünkü biz şike yapmadık ben buna katılmıyorum neden diyeceksen beşiktaşın futbolcusu bireysel bir istekle rüşvet almıs bu takımı bağlamaz bizim baskanımız yaparsa adnan polat gibi aziz yıldırım sadri şener ve mehmet ali yılmaz gibi o zaman şike yaptık diye kabul ederiz ama ibrahim akını beşiktaşla kıyaslayamazsınız başkanlarımızdan biri süleyman sebadan başlayarak yapmıssa ve bu kamuoyuncada anlaşılmıssa kabul ederiz ama ben kalben yapmadıklarına inanmaktayım bu olaylar patlak verdiğinde ne serdar bilgilinin nede fikret ormanın bu gibi durumları çıkmadı kamuoyunda serdardan sonra zaten demirören salağı geldi başkanlığa demirören in aklı yoktuki şike yapmayı becerebilsin tek yapabildiği bizi 10 yıl geriye attı oda bu sebeple şikelere bulaşmayı becerememiştir iyikide becerememiş yoksa formamıza sürülen bu leke uzun süre çıkmazdı

0|0
    0|0
  • galatasaray senelerce parasızlıktan forma bile alamadı kime para veripte hile yapacaktık, aç karnımızı yeni doyurduk :D yalan yok paramız olsa belki denerdik veya yapardık ama yoktu kardeşim

0|0
    0|0
  • Tabiki fenev ile beşiktaş.

1|0
    0|0
  • 1.yi biliyoruz bize yeter.

1|0
    0|0
  • burası GS-FB atışmasına döneceeeekk ama tek gerçek şikeci fener

1|3
    0|1
  • 1 fenev 2 fenev 3 fenev 4 fenev

0|3
    0|0
  • feneri bilirim gerilerini bilmem

0|0
    0|0
  • 4. sıraya yazdığını başa yazarsak ÇOK daha doğru bir liste olur.

1|1
    1|5
  • Fenerbahçenin olduğu bir yerde diğerlerinin esamaei bile okunmaz şike konusunda

0|0
    0|1
  • Şike şike yine şampiyonuz..

0|0
    0|1
  • Galatasaraylılardaki bu yüzsüzlüğe hayranım.

1|0
    1|0
  • Beşiktaş tarih boyunca şerefini korumuştur da, diğerlerini bilemem..

Şike yapılan maç penaltılara mı gider amk.

1|0
    0|0
    • 3 büyük takımları yenipte şampiyon olan takımında şikeye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum

• galatasaraylılarda çok iyi biliyor en çok şikeyi takımlarının yaptığını ama sizinki tescilli diye ciyaklayıp duruyolar

0|0
    0|0
  • Febe ve bjk şike yapan takımlar

0|0
    0|0
  • Türk takımları şike yapmaz polyanna manitam...

0|0
    0|1
  • en büyük şikeci takım galatasaraydır.

0|0
    2|1
  • Galatasaraydır

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye şikeyi getiren takım Galatasaray, gizli iş yapmayı beceremeyen takım ise Fenerbahçedir.

0|0
    0|0
  • bu da soru mu tabi ki tesclli şikeci fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Google'a gir ve türkiyeye şikeyi getiren takım yaz bakalım karşına kim çıkıyor:)

0|1
    0|4
  • 1galatasaray

2bjk

3ts

4fb

1|0
    1|1
  • 2 tane sike yapan takim var ulkede.fenerbahce ve besiktas.

0|0
    0|0
  • En çok şikeyi kim yaptı bilmemde türkiyeye şikeyi getiren takım galatasaray olduğu kesin

0|0
    0|0
  • trollere prim vermeyin. amaç düzgün olsa, gizliden spor sorusu sormaz.

görmezden gelin bu mahluku

0|0
    0|0
  • kemal sunalın filmi iyiydi ya çiçek arasında çek gidiyordu idare et abi küme düşücez hesabı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe...

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• fenev yapar genelde

3|6
    2|3
  • Fenerbahçe veya Beşiktaş

1|3
    1|1
  • Gs tabi ki zaten renkleri kıro gibi :)

1|4
    5|6
  • tarihe göre sıralarsak üst sralardasınız gzli malum bu ülkeye şikeyi siz soktunuz ayrıca ergen olduğunu düşünmekteyim geçmişini öğrenmeden gelme ;)

1|0
    2|4
  • Galatasar'ı bu listeye koyamazsın sen çünkü öyle bir biz yapmadık asla bu ülkede 2 şikeci vardır onlar da 8taş ve Fenev

0|0
    0|0
  • gs

trabzon

fener

bjk

0|2
    2|1
  • benim sıralamamda sadece fenerbahçe var

1|0
    1|1
  • Ortalığı karıştırmak iicn sorulmus soru