Neden bu erkekler ayrıldıktan sonra yüzlerini ortaya cıkarıyorlar ?

sevglimden ayrıldım benden ala kşarıı yok şimdi onun için neden saygı duymasını bilmezler çirkefleşmeye ne gerek var düşman olmaya insan gibi ayrılan erkek var mıgerçekten varsa müzeliktir o.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef o sonda dediğin gibi çok erkek var, kendim mesela, ayrıldıktan sonra daha çok merak etmeye başlıyorum. İyi mi acaba, ne yapıyor, dışarıda başına bir şey gelir mi, biri laf atar mı ? Bu sorular daha çok aklıma gelmeye başlıyor ve açıyorum bir telefon konuşuyoruz. Bunu son sevgilime yaptım sadece. Diğerleriyle kesinlikle arkadaş vs. kalmadım ama düzgün ayrıldık. Bu son ayrıldığım hatta 2 gün oluyor, benim için çok değerli, onun saçına zarar gelse üzülürüm. Ama bazı sebeplerden bitti, belki bir gün tekrar deneriz neden olmasın. Ne olursa olsun bir ilişki bitiyorsa saygı çerçevesi içinde bitmeli. Bu lafları ayrıldıktan sonra edene şerefsiz denir p**evenk denir madem kaşar oluyor neden çıkıyorsun be it. Yedirememekten işte bunlar hep.

2|0
    0|0
    • helal olsun aynen öyle işte ben hiçbir cevap bile yazmadım beddua bile etti ama yazmaya değmez ben yazmadıkça kudurdu iyice kşar oldğm kesmedi bedduaya başladı.

• Bosver cevap atma, cevap atma ki laflarin bos oldugunu anlasin. Kendini savunmayada kalkma cunku sen oyle biri degilsin yani o ettigi laflar aynen ona donuyor, donecek. Bosver gercek yuzunu gormus oldun maalesef boyle insanlar cok iki yuzlu derler ya o sekil. Dedigim gibi senin degerini anlayacak ileride keske diyecek ama sen coktan unutmus olacaksin, vicdan azabi cekecek o. Sen elinden geleni yaptin, dogru olani yaptin sen hic bir seyi takma birak onun kafasindaki soru isaretleri cildirtsin onu

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben hiç bir sevgilimle kanlı bıcaklı ayrılmadım.Hepsiyle de güzel güzel konuşup ayrıldık.Ki ilişki içinde yaşadıklarımız da 2 mizin arasında kalmıştır.Eski sevgilin olabilir ama sonucta o da bir birey.Hele ki Türkiye koşullarında sevgilinden ayrıldıktan sonra onunla yaptığın cinsellikleri anlatmak tam bir yavşaklık.

1|0
    0|0
  • yası gencse sevgılının oluyo. ama bellı bır olgunluga eren erkek oyle eskı sevgılısı ıcın ılerı gerı konusmaz aranızda yasanana saygı duyar, netıcede yasanmıs gecmıs gıtmıs senle olmamıs kotulemek de nedır ben boyle dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler...?Sorsan düzenli bir ilişkiniz var onunla;

Üzen de kendisi, düzen de kendisi...

Bir hikaye oluşturmuş kıt kafasında;

Yazan da kendisi, çizen de kendisi.

0|0
    0|0
  • ayrıldığım kimsenin değil atıp tutmak kalbini dahi kırmadım. neticede zamanında bir çok şey paylaştığım insan, ayrılsak bile saygım devam eder. sonuçta benim sevgilim olma mertebesine erişmiş. kırmaya dökmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Karaktersiz insanların hali ehvali budur... Ayırt etmenin yolu ise söylediği ile yaptığının birbirini tutması... Tutuyorsa ne ala,tutmuyorsa güle güle...

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra çamur atan kişi halâ düşündüğü için çamur atıyordur, hazmetmek için ve içindeki seni soğutmak için çamur atar bunu da karaktersiz insanlar yapar...

0|0
    0|0
  • senin bu duruma sadece gülmen lazım :)

0|0
    0|0
  • kim bilir neler yapmişsindir

0|0
    0|0
  • Seven sevdiğinin Mutluluğunu ister onunla ya da onsuz...bu farkındalık ne kızda ne erkekte kalmadı.

0|0
    0|0
  • Kızlar öyle diye biliyordum ben.

0|0
    0|0
  • Bende sevgilimden ayrıldim ayrıldiktan sonra neler öğrendim neler bazi kızlar hakediyor

0|0
    0|0
  • o seni tarihe gömmek için kaşar demiş gerçek yüzü değil o ama sevgilinde baya bir karaktersizmiş bunuda burda söylemek isterim madem kaşar diyosun neden sevgili oldun sana demiyorum bunu hanfendi ben genelleme yapıyorum

0|0
    0|0
  • var benim...

0|0
    0|0
  • zayıf bir karakteri olduğu için. bütün erkekler öyle değildir.

0|0
    0|0
  • evet var,gayet seviyeli bir şekilde konuşarak da ayrılınabiliyor

0|0
    0|0
  • ya benimsin ya toprağın felsefesi işte çok tehlikeli çok

0|0
    0|0
  • Bazen suç kızlarda diyorum,Çünkü ağir davranamiyorsunuz,Ne dediginizi bilmiyorsunuz,bir öyle,bir böyle diyenler,Erkeklerin kafasini degistirenler,karakterini içindeki temiz duygulari bir anda silebiliyorsunuz,Bir kenara atip birakiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Bende ettim,canım yandı,hayaller,umutlar kurduk,piskoloji sorunlu oldugum icin beni birakip gitti,hakkimi helal etmiyorum,ya o ayni durumda olsa idi,birakip gitsemiydim ?

İnsanlik nerde hani,seven insan her boka herşeye katlanir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çoğu böyle malesef

0|0
    0|0
  • sana eski sevgilisinden nasıl bahsettiyse senden de öyle bahsediyordur.

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle düşünüyorum karaktersiz insan nekdar doğru bir krar verimşim dedim bunları duyunca zaten

• Halk dilinde buna ''kuyruk acısı'' deniyo şekerim bırak o seviyesiyle kalsın o

0|0
    0|0
Yükleniyor...