Kapat

Galatasarayın ölüsü bile şampiyonlar liginde gruplardan çıkıp tur atlıyorsa dirimiz ne yapar :)))

galatasaray küme düşecek bitti diyenlere tek lafımız şamiyonlar liginde üst üste grupdan çıkan ilk türk takımı olduk tebrik edilmek hakkımız değil mi?

0|0
6|33

En İyi Kız Görüşü

• Bazilarininda dirisi ligde sampiyonluk hayalleri kuruyorşu anajhdshgd.

4|5
    0|3
    • ahahahaha ibretlik cevap :)))))))))))))))))))))

• Ahanda çarpıldı

• Geçen sene "3 kulvarda şampiyon olacağız" hayali kuran fenerliler değil miydi? Ne kadar da çabuk unutmuşlar avuç yaladıklarını da şimdi başkasına diyorlar. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 33

• Valla devre arasında defansa iyi bir takviye yapılıp Galatasaray'ın başını yakan futbolcular gönderilebilirse, biraz takım dirilir o zaman yine çeyrek finali zorlarız gibi geliyor. Benim en güldüğüm nokta, bunca yıl bir defa Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final görmüşlerin 2 yıl üst üste 2. tura çıkan takıma hala aklınca "tesadüf" yakıştırması yapması. E normaldir, %90'ı zaten kovuldukları organizasyonlarda başarı elde eden takımı "tebrik ediyoruz" diyebilecek bir mideye sahip olmadıkları için... :)

1|0
    0|0
  • yenebılırız yenılebılırız. .ama bu bırılerıne cok koyabılır...sulalem fenerlı .akrabalarımı sevmem onalara ınat belkıde kendımı bıldım bılelı berı gs lıyım. babam mavı kırmızı top alırdı kırmızı yı secerdım hep...sukurler olsun ... bu taraftayım... ben bı turk takımı mac yapınca eellerımı ovusturmuyorum yenılselerde eglenek dıye . ama kaldıkı bı gs herhangı bı derbıde yenıldıgınde kendını 4 buyuk snan takım tafatraı orgazm oluyor.. zamnında nası bı gs kazıdıysak beyınlerıne cıkamıyor buyuklugu...

1|0
    0|1
  • Galatsarayın Türkiyede rakibi var mıki? kupaların en fazlası onda en çok şampiyon olan takım o Avrupada en başarılı ve kupaları olan tek Türk takımı anlıcan Türkiyedeki takımlar bizim rakibimiz olamaz bizi avrupada ki seviyemizdeki takımlar tebrik etsin diğerleri gitsin kumda oynasın :D:D:D ya da Fethiyeye gidip oynasın :D:D:SDas

1|0
    0|1
  • gs avrupa takımı bu tartışılmaz avrupa futbol kültürüne sahip ayrıca futbolcularının uluslararası tecrübesi çok yüksek...

1|2
    0|2
  • Avrupa dan sıktırı yemıs takımların taraftarları Şampiyonlar liginden bahsedilirken herkesten önce yırtık dondan fırlar gibi fırlamalarını anlamıyorum. Azıcık gurur haysiyet olsun, biz bilmeyiz beyimiz bilir deyin lan. Çekilin kenara bi.

0|0
    0|1
  • ikisi de iş yapmaz juveyi normal bir zeminde geçemeyeceğinizi sizde biliyorsunuz adını destan koymayın bu birincisi ikincisi -6 averajla 7 puanla detan yazanı yeni gördüm. 3. sü chelsea sizi bitirecek şansınız yok. yani şansa geçtiğiniz turla umutlanmayın ortada iyi bir futbol görsekte bizde umutlansak. en diri haliniz geçen seneki çeyrek finalinizdi o hali de uzun zaman göremeyeceksiniz.

0|1
    0|2
    • eksi vereceğinizi biliyordum üzgünüm ama gerçekler bunlar kendinizi kaf dağında görüyorsunuz ufacık bir tepedesiniz o tepenin bir inişi var unutmayın

• hahahah komık . umıt ozat şaşı adam kafası.. gurblardada ole dedınızç.velevkı gecemedık.. nolcak para ıle donecez... sıkıntı yok..

• o şaşı dediğiniz adam size 6. golü attı :D komiksiniz sizde biliyorsunuz o turu normal şartlarda geçemeyeceğinizi. boşa hava yapmayın bu futbolla uefa ya bile kalamazdınız ama şansınız yerinde ama chelsea karşısında şansın size yapacağı tek şey fark yememek olur

• koyu gsliyim dediğim güzel fakat juvenin salaklığı juve gibi bir takım kopenhagı içerde dısarda gs yi içerde yenmesi lazımdı reale en fazla beraberlik yapabilirdi çok şanslıyız acısını trabzondan fena cıkarır

0|0
    0|0
  • 2 maçtada 10 gol yenilmez ki bee :D

0|3
    2|1
  • Kötü oynuyoruz bu sezon hala bir toparlanamadık ben turu geçebilecek güçte olduğumuza inanıyorum bir de şampiyonlar ligi ayrı bir yer orada oyuncular daha fazla istekli oynuyorlar nede olsa dünya izliyor oluyor onları biraz daha asılıyorlar

0|0
    0|0
  • En çok lig şampiyonluğu

En çok türkiye kupası

En çok ve tek avrupa kupası sahibi olan takım

Bu diğer büyük arkadaşların elinde ne var ki?

Bizi kendi sahalarında da yenemeseler temelli yalnız kalacağız, yo biz baya yalnızız zirvede...

Tek büyük GALATASARAY...

0|1
    0|1
  • kesinlikle renktaşım Galatasaray Türkiyenin avrupaya açılan penceresidir bu nettir yani

1|0
    0|0
  • tebrikler. peki 3 yıldır şike süreciyle uğraşıp 3 yıldır şampiyonluğa oynayan takım, bu süreç olmasaydı ne yapardı :)

0|3
    0|4
    • şike yapmasaydınız :)

• Şike yapan takım şike yapmasaydı 3 sezon önceki şampiyonluğu nasıl alırdı acaba? Galatasaray mı dedi şike süreciyle uğraşın diye, yapmasaydı. :)

• lafa bak çay demle :D

• biz avrupada en korkulanlardan birisiyiz aslında ama son senelerde iç sorunlar çok yıprattı takımı yoksa neler yapabileceğimizi juvede gördü

0|0
    0|0
  • Dirimizin ne yaptığı geçmişte kanıtlarıyla ortada

0|0
    0|1
    • 6-0 danmı bahsediyorsun :D

• Yahu fenerliler Akhisar maçında bile tribünde elleriyle 6 yapıp fotoğraf çekinen kişiler. Ne bekliyorsun ki başka? :) Hayattaki tek başarı vizyonları "Galatasaray'ı yenmek, Galatasaray'ı geçebilmek" başka gayeleri yok normaldir. "Yav he he" de geç. :)

• Fener avrupada kupa kaldıramadı ama başarıdızda denilemez önce çeyrek final sonra yari final hiçte fena değil ama siz tam 14 senedir kadıköyde galibiyet yüzü göremiyorsunuz sözde büyük takım daha feneri yenmeyi beceremiyorlarki avrupada kupa alacaklarını sanıyor ezikler

• Ölünüzü dirinizi edeyim tebrik.

Mecaz gömdüm.

Gömüşlerimiz şen ola.

0|0
    0|1
  • N.K.F.V.A.S

1|2
    0|1
  • geçen sene çeyrek final oldu işte :)

0|0
    0|1
  • geçen sene diriydiniz. yine bişey yapamadınız. şamar oğlanına döndü kaleniz gelen 6 giden altı :)

0|0
    2|1
  • Galatasaray iyi takım. Şu an takım var ruh yok

0|0
    0|1
  • Süpersin helal olsun be. :)

0|0
    0|0
  • Ben galatasarayı rakip olarak görmüyorum ezeli rakipler arasında 11 puan fark olmaz.

0|2
    0|3
    • sen ancak fener edebiyatı yap bu sitede avrupada en iyi türk takımı galatasaray bu gerçek çok acı bir fenerli için bunca karalamalarınız bundan sizi anlıyoruz çekememezliğinizin çok geçerli sebepleri var mesela en başta avrupada şampiyonlar liginde çeyrek final oynamamız

• Benim söylediğim söz geçen sezon drogbanın fenerbahçeye söylediği söz. Bunu anlayamadıysan futboldan baya uzaksın demektir. Ayrıca avrupanın en iyisi fenerbahçedır açıp istatistiklere bakabilirsin. Ayrıca çeyrek finali sizden önce biz oynadık hemde çeyrek finalde chelsea yi yendik gruplarda en çok puanı toplayanda fenerbahçedır. Yani anlayacağın avrupada daha çok top oynamanız lazım fenerbahçeye yetişmek için

• galatasarayın puanı nerde fenerin puanı nerde daha kırk fırın ekmek yemeniz lazım galatasaraya ulaşmanız için

• Dirisi de aynısını yapar tahminen.

0|0
    0|0
  • yani :) geçen seneki 2. madrid maçında galatasaray galatasaray gibi oynayıp napabilceğinizi gösterdi ronaldo saha içinde mourinho saha dışında 3.5 atmıştı. o ruh olursa yenemiceğimiz takım yok ama şua tek eksik ruh

0|0
    0|0
  • yani :) geçen seneki 2. madrid maçında galatasaray galatasaray gibi oynayıp napabilceğinizi gösterdi ronaldo saha içinde mourinho saha dışında 3.5 atmıştı. o ruh olursa yenemiceğimiz takım yok ama şua tek eksik ruh

0|0
    0|0
  • tur atlamadılar daha

0|0
    0|0
  • yakında daha ilerlerinide görücez şu chelseayi bir eleyelim hayırlısıyla

0|0
    0|0
  • fark yiyeceği takımlar belli; barça, real ve bayern fghkfjh

0|1
    0|0
  • dirisi tromso'ye elenir.

0|1
    0|1
  • Galayı zerre kadar sevmem hep tiksinmişimdir ama avrupada önemli olan türk bayrağıdır benim için

0|1
    0|1
  • beni ekle hadi canım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• bittabi hakkımız

1|0
    0|0
  • Tebrik.

Oldu mu şimdi, aldık mı gazını?

0|1
    1|0
  • Asd::ds:dsa::dsa::ds Gece gece güldürdün süslü :D sorunun cevabini herkes biliyor :Dd

1|0
    0|0
  • Ne kümelerinden bahsediyor o aptallar?

Kendileri şikeyle ülkeyi yerle bir etmeden önce düşünselerdi bir kişi Galatasaray hakkında yorum yapacaksa Melo'nun da dediği gibi en az 2 kez düşünmesi gerekir ama bu düşünme gücü onlarda olmadığı için fazla zorlamalarına gerek yok Galatasaray böyle boş laflarla düşmez

0|0
    0|0
  • asdfghjk Güzel soru Renktaş 5 *****

1|0
    0|0
Yükleniyor...