Kapat

2 haftalık bir ilişkim var .ısınamadım. bunu anlıyor mudur?

sürekli arıyor, mesaj çekiyor. ilgileniyor. sürekli iltifat edip yanımda durmak istiyor. ama bende onun çeyreği kadar istek yok. ne yapayım şimdi ben

Güncellemeler:
ilişkiyi bitirdim. 7 gün oluyor ve hayatıma harika biri girdi. mutluyum :D

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• 2 hafta çok az bir zaman. Sende benim gibi sabırsız olma bence. Bende öyle yapmıştım.

Yanlış bir şey aslında. Belkide o kişi gerçekten seni çok mutlu edecek adam gibi adamdır, tanımadan bilemezsin.

Sadece sabırlı ol, tanı ve güzel yönlerini görüp ısınmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. (:

• sadece 1 kez görüştük canım. birkaç kez buluşayım. çok kibar ve terbiyeli biri. iyi bir ailesi var. zaman vereceğim

• Ver tabii ki. Dediğim gibi sana ilgi gösteriyorsa, en azından tanımaya deger birisidir diye düşünüyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• tanımadığın insanlarla birlikte olmanın sonucu. bir insan nasıldır benle olur mu olmaz mı kanım ısınmış mı yoksa kombi mi lazım bir ölçüp biçmeden hooooopppppaaaaaaaa biz birlikteyiz diyosunuz sonra ne kombisi kalorifer kazanına soksan ısınamazsın tabi. ondan sonra elemanın kalbinde bir burukluk bir acı bir karartı... ardından bütün kalpler neden kara sorusuna cevap aramak olur elbet düşüncelerimiz. nedeni gayet açık. hanımefendi ya da beyefendinin biri guya hoşlanıyor oluyor iki dakkada tam aşık olacakken üç dakkadan beş salise önce bir soğukluk giriyor -artık hangi kapıyı açık unuttuysa- ve ısınamamış. :(( tuh tuh yazık oldu. neyse artk bir daha ki yaza. yaza diyorum çünkü yaz ayılarında soğukluk olmaz ortalık cayır cayır yanar. ben niye atar yaptıysam bu kadar memleket meselesi haline getirdim la resmen olayı:))

0|0
    1|0
  • hemen ayrıl bitir hemen , hayallerle oynamak yanlıştır kötüdür haksızlıktır kadınlar anlıyamaz bunu yazık o çocuğa

1|0
    0|0
  • Fazla ümit verme,direk konuş ve uzaztma,sonucu acı olur

0|0
    0|0
  • Ayrıl. Basit işte.

0|0
    0|0
  • Yol yakınken ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Yol ver uzatmanın bir alemi yok.

0|0
    0|0
  • Yürümeyeceği aşikar... Ne ona ne de kendine eziyet et emi !

0|0
    0|0
  • olur da ilişkiniz devam ederse

ilerde rolleri değişecek olmanızda ne kadar garip değil mi

0|0
    0|0
  • sizin yüzünüzden sonra erkek neden böyle al işte sevmediğin biri ile ilişkiye başladığın için

0|1
    0|0
  • yol ver onuda oyalama kendinde oyalanma

0|0
    0|0
  • o zaman ne diye çocuğa ümit veriyon

0|0
    0|0
  • kalp kalbe karşı olmalı sıcaklık ve samimiyet beyin frekansları uymuyorsa bu işin oluru yok...

0|0
    0|0
  • E kendisine de söyle bunları.

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm şudur.Eğer senden hoşlanıyorsa, ki bunu iltifat değilde gönül terbiyesinde süzüp sana servis ediyorsa gerçekten de güveninizi kazanmış, sana yanlış yapmayacak bir erkekse, yüzünü sevmeseniz de yüreğinin doğruluğuna eminseniz, kaybederseniz vay halinize.

1|0
    0|0
  • senı sevıo dmekkı :D benim bıldıgım mootorlar 5 dkda ısınır 2 hftaya hareret ypmanlazm senin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 2 haftada zaten çok birşey olmaz. Bence tanışma aşamasında fazla samimiyete gerek yok.

0|0
    0|0
  • Umudlandırma.Isınamadıysan sonlandır.

0|0
    0|0
  • onunla birlikte olarak onada kendinede kötülük yapmış oluyorsun bunu ona söylemelisin

0|0
    0|0
  • Bir şey hissetmediğiniz biriyle neden beraber olursunuz ki zaten?

Ayrılmaya bak.

0|0
    0|0
  • Bence dürsüt ol zman fazla ilerlemeden olmucak ben aramızda uyum görmedim diye kalbini kırmadan bitir

0|0
    0|0
  • söyle bıtır ılışkıyı

0|0
    0|0
  • Isınamıyorsan tez vakit ondan ayrılmaya bak; adamın duygularıyla oynama.

0|0
    0|0
  • Sevmediğin birisiyle beraber olma sonradanda sevemiyorsun zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...