En sevdiginiz futbol yorumcusu kim?

Evet arkadaslar en cok hangi yorumcuyu seviyorsunuz?

Benim favorim kesinlikle Rasim Ozan'dir. Asjddfjh cok komik adam.

0|0
9|55

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 55

• Adı üstünde %100 futbol. Rıdvan Dilmen ve Güntekin onay diğerlerinden bir tık her zaman önde bence. Uğur Meleke de çok iyidir. Ntvspor kadrosu geneli iyidir. Ancak söylediğin şahıs ve beyaz tv ekibi ve diğer kanallardakiler tamamen şova yönelik fubol dışında herşey konuşuluyor.

1|0
    0|0
  • Rasimi hiç sevmem hem siyasette hemde futbol yorumculuğunda saçmalamasına rağmen birilerine yalakalık yaptığı için kendisini her alanda görüyoruz spor yorumcularından öyle çok beğendiğim yok sadece Gs tvde konuşan bazı yorumcuları beğeniyorum

0|0
    0|0
    • Rasim olayi zaten ironi. Galatasarayli olarak kendisini izlemekten keyif aliyorum, cunku komik adam. Dune kadar Unal Aysali ove ove bitiremezken, simdi Unal Aysala atip tutuyor. Isine geldigi gibi daldan dala atliyor. Mehmet Aslanin futbol ile ilgili goruslerini begeniyorum fakat.

• Tabikide kadro kaltesi olarak Chelsea bizden çok daha iyi ama bu işler sadece kadro kalitesine bakmıyor sezon başında herkes Juventus gruptan çıkar derken biz çıktık ama Mourinho faktörü bambaşka birşey o dünyanın en iyi Teknik Direktörü Mourinho Türkiyede bir Anadolu takımını çalıştırsa bile onun takımından çekinirim

• Orasi oyle Mourinho cok kaliteli ama sevmesemde bizim basimizdaki Mancinide bir ise yariyor sonucta. Onunda bir bildigi vardir. Bence turu atliyacagiz, cunku Drogba cok hirsli oynar sonucta eski takimi.

Benim hayalim Bayern ile final oynamamiz, insallah gercek olur.

• Rıdvan Dilmen

0|0
    0|0
  • Bağış Erten, Banu yelkovan, Mehmet Demirkol, Fuat Akdağ, mert Aydın, Ercan Taner, Güntekin Onay. Kısacası NTV spor da çalışanların birçoğu hem tarafsız hem de güzel yorum yapıyorlar. En çok sevdiğim ise Mehmet Demirkol dur.

0|0
    0|0
  • rıdvan dilmen hariç farketmez

0|0
    0|0
  • erman toroğlu

0|1
    0|0
  • Ali Ece,Levent Tüzemen,Gürhan Bilgiç,Mehmet Demirkol...Stefano De Luca,Bado Weissmaier,Jack Graham,Pablo Martinez,Noureddin Gharouj,Tatsumato Miaki.

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen.

0|0
    0|1
  • beyaz tv yorumcularını sevmem.mehmet demirkol,ali ece,metin tekin adamdır.

0|0
    0|0
  • ali ece trtsporda severek izlediğim birisi ama ümit aktanında hakkını yememek gerekir.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim yorumcu - ''Galatasaray gibi dostum olacağına Fenerbahçe gibi düşmanım olsun'' diyen rahmetli Osman Tanburacıdır diğer beğendiklerim

Rıdvan dilmen

Gürcan bilgiç

Ali ece

0|1
    1|1
  • Bos isler bunlar. Tavsiyem hic kafa yorma. Sana birsey katmiyorlar.

Eglenceli ama kendine katan seylere mesgale ol .

0|0
    0|0
  • Yani izlediklerimden en objektifi Mehmet Demirkol gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen, Güntekin Onay, Ogan Tarhan, Bağış Erten. Metİn Tekin.

0|0
    0|0
  • gökmen özdenak...

0|0
    0|0
  • Mehmet Demirkol

0|0
    0|0
  • ne kadar fenerli olsada rıdvan dilmen iyi

0|1
    0|0
  • Lann rasimin filmi çıkmış :D hemde kızlı erkekli aboooo

0|0
    0|0
  • Ali Ece, Güntekin Onay, Rıdvan Dilmen.

0|0
    0|0
  • RAsim ozanda fuldan anlıyosa ben sskdan emeklıyım

0|0
    0|0
  • Hepside boş konusuyo bi. insan futbol hakkında her seyi bilemez ya sahada olanlar neyse de insanların özel hayatlarına bile yorum yapıyolar hatta kapalı kapılar ardında ne olmui kim nıye tutuklanmıs km neden ceza almıs atıp tutuyolar kahin hepsi

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen tarafsız yorum yapıyor Fenerbahçeli oldugunu biliyorum fenerbahçe kötü oynadığı maçta bile eleştiriyo doğruya doğru konuşur

0|0
    0|0
  • Uğur meleke ve Mert aydın...

0|0
    0|0
  • Güntekin Onay bence 1 numara

0|0
    0|0
  • güntekin onay ve ersin düzen kadar futbolu bilen takip eden yok türkiyede. ama teknik analiz olarak rıdvan bunlardan biraz öndedir.

0|0
    1|2
  • El muhammad bin abdul raşid-i ; arap futbol yorumcusu ve spikeri genelde uzun gool demesiyle tanınır ...

0|0
    0|0
  • kaya cilingiroğlu mantıklı konuşur taraf olmaz aslında tek mantıklı konuşan adam o (:

0|0
    0|0
  • Sergen Yalçın ...

0|0
    0|0
  • NTV Sporda Bülent Korkmaz

0|0
    0|0
  • rıdvan dilmen futbola bakış açısı ve yorumları süper futbol otoritesi...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...