Karın bölgemi ve belimi nasıl inceltirim? Güzel vücuda adımlar kala!

Zamanında çok kötü bir vucudum vardı ama bu işe dur deme zamanı geldiğini gördüm. Kilo fazla vermedim ama spor yaptığımdan dolayı basen bölgem ve vücudum düzeldi. Ama karın bölgem incelmesine rağmen geniş belimi ve karın bölgemi nasıl daha ince hale getiririm bilemedim. Spor salonu demeyin, boşuna spor slonuna gidecek vaktim yok. Günde 15-20 dk hareketlerle karın bölgemi nasıl inceltirim?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• hani cember seklinde bir alet var ya adı aklıa gelmedi onu cevir.

Hula Hooping evet buydu.

0|0
    0|0
  • Bel ve karın bölgesini incelten titreşimli kemer gibi şeyler var, faydası olabilir belki.

Bu arada helal olsun size, takdir ediyorum çabanızı, bir çok bayana örnek olsun.

0|0
    0|0
  • bol bol mekık cek ve dik bir sekilde ellerını uzat egıl kalk uzatılan ellerı kırmadan ayak parmak uclarına uzat kendıne seans hazırla ılk 50 defa sonra 75 bu sekılde arttırarak duzenlı bı sekılde yap

0|0
    0|0
  • sana yapıcağın tek şeyi soliyim ip atla ama biraz kaba olucak ama heryerinden ter boşalana kadar atlıyabiliorsan tabi..

0|0
    0|0
  • mekik çek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bel için en uygun hareket sopayı ensede tutarak sağa sola dönme hareketi çok etkili sürekli yapıldığında bel inceliyor

0|0
    0|0
  • mekik çekmek kesin çözüm

0|0
    0|0
  • ekmek yemiyceksin az ve öz yiyceksin spor yapcaksın kalorisi fazla olan şeyleri yemiyceksin

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
Yükleniyor...