Karın bölgemi ve belimi nasıl inceltirim? Güzel vücuda adımlar kala!

sorunlarsorular
Zamanında çok kötü bir vucudum vardı ama bu işe dur deme zamanı geldiğini gördüm. Kilo fazla vermedim ama spor yaptığımdan dolayı basen bölgem ve vücudum düzeldi. Ama karın bölgem incelmesine rağmen geniş belimi ve karın bölgemi nasıl daha ince hale getiririm bilemedim. Spor salonu demeyin, boşuna spor slonuna gidecek vaktim yok. Günde 15-20 dk hareketlerle karın bölgemi nasıl inceltirim?
Karın bölgemi ve belimi nasıl inceltirim? Güzel vücuda adımlar kala!