Sizce ne yapmalıyım ben?

2 gün önce üniversiteye giderken bir kız gördüm otobüste. Çok güzeldi ve çok hoşlandım. o akşam adını dahi bilmediğim o kızın facebook hesabını bulup ekledim fakat o kabul etmedi isteği (paylaşımlarından online olduğunu anlıyordum). Hiç bir ortak arkadaşımız yok,farklı fakültelerdeyiz yani tanışmamıza hiçbirşey vesile olamaz. Şimdi gidip yüzyüze mi konuşmalıyım "senden hoşlanıyorum ve tanışmak istiyorum" diye yoksa facebooktan mesaj atıp "senden hoşlanıyorum arkadaşlık isteğimi kabul edip seni tanıma fırsatı verirmisin bana?" diye kararsız kaldım. Sizce hangisini yapmalıyım siz olsaydınız napardınız ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Facebooktan yazma her ne kadar daha basit bir yol olsa da facebooktan gerçekçi bir imaj vermezsin ve herkese yazan biri gibi gözükebilirsin. Kızın fakültesini biliyorsun mesela ? küçük küçük tesadüfler yaratabilirsin gözünün önünde bulunabilirsin onun arkadaşlarıyla arkadaş olmayı deneyip illaki bir ortak nokta bulabilirsin. hiç olmadı kızım üye olduğu okul clupleri varsa sende onlara üye olabilirsin

0|0
    0|0
    • fakültesini biliyorum, ama üye olduğu klüpleri bilmiyorum malesef :/ peki başka ne yapabilirim ?

Kızlar Ne Diyor 3

• hımm... işin birazda takibe kalıcak twitter falan bulabilseydin güzel olurdu clup olayı genelde yarıyor ama bilmiyorsun maalesef. o zaman işimiz tesadüf yaratmaya kaldı. her kız böle farklı filmlerdeki gibi tanışmaları sever

0|0
    0|0
    • twitter ıda yok baktım :// tesadüfi olarak karşısına çıkmaktan başka çare yok :/

• Bence birkac kez kizin oldugu alanlarda olmaya calis ve kendini ona göster. Kiz en azindan bir göz asinaligi olsun sana karsi. Ondan sonra facebook dan tekrar davet gönderirsin kabul etmezse kizin karsisina cikip acikca söylersin ondan hoslandigini vebir sans istedigini. Biliyorum uzun bir yol anlattiklarim ama kizin sana guvenip seninle arkadas olabilmesi icin bunlar gerekli bence. Hemen Sevgili olmasaniz bile zamanla arkadasliginizi ilerletirsiniz ve belki ileride olursunuz. Basarilar.

0|0
    0|0
  • hiçbirşey. hayatta bunlardan başka kafama takacağım o kadar çok şey dururken buna kafa yormam tabi ki.

0|1
    0|0
    • ama çok hoşlandım hatta aşık oldum bile diyebilirim, bir türlü unutamıyorum onu

• öyle sanarsın ama unutursun. ben de öyle sanıyordum ama unuttum

• :D sende moral verip yardımcı olucağına iyice zora sokuyorsun işi :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Birden pat diye girme olaya. Yavaş yavaş ilerle. Belki sevgilisi vardır. Eksik bilgiyle hareket etme.

0|0
    0|0
    • yavaş yavaş bile ilerleyemiyorum ki :) facebookta kabul etseydi arkadaşlık isteğimi öyle yapardım ama etmedi malesef. Yüzyüze konuşursamda mecburen niyetimi belli edicem neticede beni hiç tanımıyor,farklı fakültelerdeyiz gidipte "arkadaş olalım" diyemem. :)

• Haklısın teşekkürler yorumladığın ve yardımcı olduğun için :)

• Önemli değil.

Yükleniyor...