Kendiniz ile ilgili bir durumda başkalarının mı yoksa sizin düşünceleriniz mi önemli?

Tamamen sizi ilgilendiren (mutluluk, is, basarı, evlilik, hayat, giyim, kusam, sekil, durum vs vs) bir durumda baskalarının düşüncelerine önem verirmisiniz? evet ise neden?

Baskalarının düsünceleri neden sizin hayatınızı etkilesin? Etkilemeli mi?

Ozaman siz mi kendinizi yonetiyorsunuz yoksa baskasının kuklası mı oldunuz?

Baskası mutlu olsun diye onun dusunceslerini uyguladıgınız zaman sizin mutlulugunuza ne oldu? Siz neredesiniz bu oyunda, yeriniz nerededir?

teşekkür

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• öncelike sakin ol pek telasli gordum seni:) fikrine guvendigim kisilere onemli karalarimda danisir, son karari kendim veririm...

0|0
    0|0
    • :):) yok canım sakinim :) cok mu sert ve telaslı yazmısım.. sorry :)

• başkasının dediklerini düşünürüm mantıklıysa uygularım

0|0
    0|0
  • tabiki kendi düşüncelerin öenmli baskalarına iyi hissettirebilecek bişe senin depresyona girmene neden olabilir böle seyler özneldir yani ilk önce kendi düşüncesine önem vermeli insan

0|0
    0|0
  • Basklari mutlu olsun diye kendimi dusunmedigim zamanlar oldu...ve cok pisman odlum tabi

0|0
    0|0
  • izin vermem genelde.kendım hakkımda ben sorarsam ınsanlar fıkır verıyorlar

0|0
    0|0
  • bu benim hayatım yaptıklarım kimseye zarar vermediği sürece kimseyi ilgilendirmez, dinlerim ama önem vermem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• genelde kendi düşüncelerim ile yola çıkarım hep ama yakın hissettiğim arkadaşlarıma danıştığım konularda oldu.tecrübelerine inandığım dostlarımın yardımlarını aldım

0|0
    0|0
  • En saçma düşünceyi bile değerlendiriyorum. Ha sanılmasın ki deli saçması düşünceler üzerine günlerce kafa yoruyorum. En saçması salisenin binde birinde değerlendirilip zihnimden postalanmış oluyor ama sonuç olarak ederince yer tutuyor.

0|0
    0|0
  • hangisi daha mantıklı ise onu kullanmaya çalışırım.her zaman mantıklı düşünemeyebiliyor insanoğlu başkalarının deneyimlerinden faydalanmak gerek zaman zaman

0|0
    0|0
  • fikir alırım benim için değerli insanlardan ama sonuçta aklıma yatan neyse yada kendi fikrim neyse onu yaparım

0|0
    0|0
  • bugünlerde çevremdekilerin fikirlerinden nekadar etkilendiğimi farkettim ki sinir bozucu aslında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...