Benim hakkımda söylenmiş bir söz.Nasıl toparlayacağım?!?!?

Ben standartın üstünde bir bilgisayar kullanıcısıyım.Programlama dilleri filan öğrenmeye çalışıyorum donanım hakkında ve bilgisayarın iç yapısı hakkında da bir çok şey bilirim.Güneş gözlüğü takana matrix diyip gülen bir toplumuz.Biri de benim için hacker demiş.Türk toplumu bildiğiniz gibi ingilizce bilmekle sınavdan ingilizce sınavından full çıkarmayı aynı şey zannediyor.Bilgisayarda bir şey yapamayınca hani biliyordun denecek bana.Zaten bu bilgisayar hakkında bir kaç şey geldi başıma -şimdi söylemek istemiyorum-,bilgisayarda normal standart görünümü vermeye çalışıyordum.Ben ulu orta söylemesin filan diye ne yapabilirim? Ondan önce gidip konuşmayı düşünüyordum oda bana büyük ihtimal hackerlık yapıyomuşsun bilgisayarda diyecek konular açacağım.O sorunca da "hee o mu? yok ya abartmış öğrendiğim şeylerle belki yapılabilir ama yok bende öyle şeyler" demeyi planlıyorum.Fikirlerinizi ve önerilerinizi alayım.İçim rahat değil zaten. Bir çok kişi beni bu konuda övsede (bilgisayar bölümünde okuyanlara yakın bilgim var ama 2. sınıf filan ama öncesi de olur onların yani) ben içimde bu konunun ne kadar geniş olduğunu görebiliyorum.Yani nasıl örnek versem.Sporla ilgilenmeyen ya da az ilgilenen bir ortamda %35 basketbol bilseniz insanlara bu oo abimiz biliyor havası verebilir ama içinizde daha öğrenmeniz gereken bir çok şey olduğunu ve çok şey bilmediğinizi tartışırsınız ki Şu an günümüzde üniversiteden mezun olanların bile her şeyi bilmediği gerçeğini kabul edelim.

Bu işten yarın sıyrılıcam aynı ortamdayız dediğim gibi bu insanlarla.Kurtulurum inşaalah.

Güncellemeler:
belki de hiç iplememiştir :S
yardım edebilecek var mı ya koskoca sitede 2 kişi mi

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bol sans. dert etme hic biseyi fazla..

0|0
    0|0
    • Yorum yapmak için değil de biraz fikir verseydiniz.

• evet oyledi ama altaki yorumdan yola cikarak durust olmak daha onemli durust ol durust..

• Burdaki olay yalancılıkla,dürüstlükle değil ki.Yine yanlış girdin.Sen okudun varsayayıyorum(!) yalancılık olarak algıladın.Ben sana yalan atayımmı atmıyım mı diye sormadım ki.Ben ne yalan atayım dedim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırak öyle kalsın havan olur.Ama illa olmasın diyosan şu örneği ver şakayla karışık tarih bölümü mezunları ya da ilgilenenler tarihi eser kaçakcısı mı oluyor filanda.Bide bende bu işle uğraşmayı herşey çok istiyorum elinde kaynak varsa link yoluyla atarmısın ya da başka yolla.Sanal olanları ya da pdf olanları.

0|0
    0|0
    • Elimde kaynak yok ama biraz araştırmayla çok rahat bulabilirsin.Öncelikle bilgisayar yazdığım gibi çok geniş bir alan.İlk önce alanını seç ne üzerine istiyorsun.Sonra bir şeyler ayarlayabilirim belki sana.

• python c proglama dilleri java dili yazılımları hakkında temel bilgi ya da bunlardan alt düzey bir yazılım programı varsa onla alakalı kaynak olabilir.Çok teşekkür ederim.

Yükleniyor...