Yılın futbolcuları konusunda neler söylersiniz?

Türkiyede yılın futbolcusu burak yılmaz seçiliyor Senegalde yılın futbolcusu mousa sow seçiliyor bana biraz tuhaf geldi sizce ikiside hakediyor mu?

Güncellemeler:
Burak yılmazın yılın futbolcusu seçildiği bir ülkede kimse futboldan federasyondan güzel oyundan bahsetmesin

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sow'un sadece fantastik golleri bile seçilmesine yeter ama burak için aynısını söyleyemeyiz. hiçbir derbide, hiçbir kritik mücadelede gol atamama alışkanlığını galatasarayda da sürdüren biri. geçen yıl şampiyonlar liginde çok gol attı diyeceksiniz ama büyük takımlara attığı tek gol manchester united a attığı goldü onda da manu neredeyse paf takımıyla geldi zaten. yoksa cluj'a braga'ya gol attı diye bir adam yıldız olamaz, olmamalı. Topsuz oyundaki beceriksizliğine daha yeni geliyorum. Drogba'nın da dediği gibi, savunma arkasına deli danalar gibi koşmakla forvetlik yapılmaz. sadece fatih terim türk takımlarının zaafını görmüş ve bu konuda buraktan faydalanmıştır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Burak yılmaz bu seneyi saymazsak geçen yıl hakediyordu. ama bence selçuk inan olmalı

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz Türkiye'nin hala en iyi forvetlerindendir sizin forvet hattınızda iyi Türk bile yokken fazla konuşmayın bence siz Burak'ı çekemiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Iyi golcü olabilir ama karaktersiz olduğu için sevmiyoruz. Başta beşiktaş kaç tane takımın emeğini çaldı

• Bence kendini boşa düşürme Beşiktaşı savunarak

• Senegalde yilin futbolcusu Sow olabilir. Galatasarayli olarak kendisini cok begeniyorum..

Turkiyede yilin futbolcusu kesinlikle Sabri Sariogludur!

0|0
    0|0
  • Yaptığı öküzlüklere rağmen , kaçırdığı gollere rağmen BURAK YILMAZ ..

1|0
    0|0
  • mukemmel degıller ama ıkısıde basarılı ıdı gecen sene

0|0
    0|0
  • sowu bilmem de burak yılmaz hak ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu uygulama oyuncuların geçen ocak ayından itibaren gösterdiği performansa göre değerlendiriyor yani sadece bu sezona bakılarak seçildiğini sanmasınlar Burak geçen sene çok gol attı doğru bir seçim yapmışlar

0|1
    0|0
  • sow u bilmem senegal futbolunu bilmediğinden dolayı yorum yapamam ama burak iyiydi geçen sene yine de selçuk inan 1 numara bence.Juve maçında ona bir kez daha hayran kaldım.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz doğru karar iki yıldır Türkiyede gol kralı geçen yıl şampiyonlar liginde fırtına gibi esti çeyrek finale çıkan takımın ve şampiyonlar liginin en golcülerinden di ama sow yanlış karar

0|0
    1|0
  • En iyi oyuncu ödülünü almış olmasın burak kendını atmaktaki inandırıcılıgıyla

0|0
    0|0
  • onu boşverde Turkıyedekı en ıyı oyuncu kesınlıkle Sabrı Sarıoğludur gerısı hıkaye :)

0|0
    0|0
  • sow u anladık da

burak ne ayak ('.')

1|0
    0|0
Yükleniyor...