Sevgilinizin aldattığını nasıl anlarsınız ?

soru acık arkadaslar nasıl anlarsınız ?

hiç böyle bir olay başınıza geldi mi ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir olay başıma geldi çok, ve kişiden kişiye de bu belirtiler değişiyor. Bir kere size kötü davranmaz ama çok soğuk davranır. Sizin daha iyisine layık olduğunuzu düşünür. Bu da kendi vicdani azaplarının acısını biraz dindirmek içindir. Suçluluk duygusu onlara bunu söyletir. Haa bir de mesela daha önceden onu övücü sözler söylediğinizde hoşuna giderken örneğin "Sen çok iyi birisin çok özelsin" ddiğinizde onun çok hoşuna gidiyorken, eğer aldatıyorsa ve siz yine "Çok iyisin çok özelsin" dediğinizde, aşırı tepki verir, o övgü onu huzursuz eder, hatta sinirlendirir. Bu tepkinin derecesi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Hep bu vicdani azaplar, sizden kaçmasına neden olur. Sğuk davranır, sevginizi ve ilginizi istemez. Mesaj atmaz. Falan filan... Ama en güzel yöntem gözlerdir. Eğer sizle iken devamlı saate bakıyorsa, telefonunu yanından hiç ayırmıyorsa, günden güne sizle buluşmamak için bahaneler artıyorsa hiç gülümsemiyor ve gözlerini kaçırıyorsa şüphelenebilirsin o zaman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer senin uyanık oldugunu bilirse aldatamaz ama eğer o uyanıksa seni ayakta uyutur saf olması lazım belli etmesi lazım yani

1 mesaj atma sıklığı yarıya iner yarısında çeyreğe iner

2 telefonla konuşmalar 10 ila 15 dakika arasına iner

3 buluşmak için can atan kişiye ay bir iki üç buluşma yeter

4 diğer tarafla ilişki tamamen uzun gittiyse senden kendisine soğuması için çabalar

5 baktı plan işe yaramadı direk sana bahaneli ya da bahane söylemeden direk ayrılmak ister ama hayatında başkası olduğunu hayatta söylemez eğer gururluysa söylemez ama şerfszin biriyse söyler pişkin pişkin .

2|0
    0|0
  • Aldatan insan iki şekilde anlaşılır... Ya alışılmadık bir şekilde sana çok sıcak davranır... Ya da gitgide ilgisizleşir...

1|0
    0|0
  • ne türden bir aldatma ? fiziksel mi ? duygulsa mı ? ruhsal mı ? aldatma algının cercevesi belirler bunu.

0|0
    0|0
  • sevgilim beni aldatmaz ki, kendisini aldatır bir insan güveniyorsa ve aldatılıyorsa kaybeden aldatandır ve mutlaka açığa çıkar ve mutlaka kaybeder.

1|0
    0|0
  • bır kadının aldattıgını anlayabılen bır erkek bence traderlık yapsın forex pıyasalarda ıyı para kazanır cunku altının dusup cıkacagını bıle anlayabılırsın ancak bır kadının sızı aldattıp aldatmadıgını asla anlayamassın..cunku o kadar planlı ve ayrıntılı bır sekılde yaparlar kı CIA bıle arastırmaya kalksa o edındıgı bılgılere kesınlık karınesı yukleyemez yanı bılgıyı dogrulamakta zorlanır o derece..aldatan kadın benım gozumde adı karınedır.(adi karine:hukukta aksi ispat edılebılır olgudur)

1|0
    0|0
    • peki erkeğin aldattıgınnı nasıl anlayabiliriz ?

• uzakta yaalnız.. şimdi biz 6 yıldır bırlıkteyız evlilik hayalleri çocuk coluk hayalleri ömrümün sonuna kadar senı sevıcem. senden baskası asla olmazlar devam fakar rusyda dıskoda harcaması fazlaymıs kafa karısması yrattıyo :)

• donunce ılk senın yanına gelır.tılkı donup dolasır kukcu de bulur kendını..hunların cok cok eskıden kendını kurkcu yolunda buldugu gıbı..o zamanlar çinliler ipek yoluna hakım oldugundan hunlu dedelerımızın ortaya cıkardıgı alternatıf bır yol

• cumlelerde kıvırdıgını hıssedersın , daha az zaman harcar senle, ve telefonuna bakmaz veya yazmaz falan ;)

0|0
    0|0
    • rusyaa diskoda 1000 lıra harcamısssa aldatmıs mıdır kesin açık ve net.

• yaniii bunu anlamamak zor olmaması lazım

• Gözlerinden anlarım..

0|0
    0|0
  • yaşamadım bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • sana soğuk davranmasını ve senle ilgilenmemesi bahane uydurması eve geç gelmesi tatlım:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldattı .Nasıl anladım:konusmalarından.Ayrıldım saat altıda bos mesaj atti.7'de uyandim baktim o yazmis.Niye mesaj attin pardon yanlislikla oldu dedi.Biraz konustuk sonra dedim ki bosuna bahane bulma mesaj atmak icin o da;senin yerin doldu coktan dedi.Zaten belli ediyor ister istemez.Baktim bir hafta sonra geri dondu.İstemedim.İntikam almayi sevmem ama odesmek adettendir. :D

1|0
    0|0
  • Telefonunu sakliyorsa ya da mesaj yoksa hic kesin aldatiyo pis pis gülumsuyosa surekli aldatiyodur

Buluşmalar azaldiysa face şifresi deyistiyse ya da kapattm deyip seni engellediyse

İpucu çok yani

0|0
    0|0
  • Mesajlarına cevap vermiyorsa kuşkulanabilirsin

0|0
    0|0
    • veriyo evlılık hayallerı kuruyoruzz omrumun sonuna kadar senı sevıcem dıyor vs .. ama rusyada diskoda fazla para harcamıs onu napıcaz .. yıllardır bırlıkteyız 6 yıl

• ooo bak sen hem de rusyada... bence boş durmamıştır oralarda...

• dimi yaa :D

Yükleniyor...