Okul nöbetçisi olucamda utanıyorum.

Yürüme takıntısı var birazda tipimi beğenmiyorum okul kıyafetleriyle filan , gittiğim okulda berbat bir okul zaten cuma günü nöbetçiymişim ben nasıl tutucam bilmiyorum sınıf sınıf gezmekten utanıyorum sınıflar kocaman podymda yürür gibi olacak ben utanıyorum yaw o ambians , bide rezil olurum korkusu filan var değişik duygular içindeyim ne yapıcam yaw ben çok takıntılıyım bunuda taktım kafama uyuyamıyorum . Nasıl motive olup gidecem ben okula başkasına tutturmada yok napıyım ki ben okula gidip gelmeyi bile sevmiyorum kasıntı oluyor yürürken rahat edemiyorum offf napıyım ki ben ?

Güncellemeler:
Düşündükte ter basıyor heyecanlanıyorum mesela ters bişey olunca hemen kızarıyorum :)
Bir tane arkadaş varda kafaladım cuma günü nöbet tutarmısın benim yerime dedim tamam dedi müdür yardımcısıyla konuşsak o beni yerime olamaz mı nasıl olur ki ? Geçen biri böyle yaptı kabul etmedide .

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Biraz uzun yazıcam sanırım dikkatli oku belki biraz rahatlarsın

Bende Liseyim okul nöbetçisi olmadım daha hiç ama oluncada utanmam hiç çünkü kendimi ne kadar kasarsam dışarıya o kasıntıyı gösteririrm ve bir sınıfa giriyor nasıl kastı kendini diye düşünürler sende rahat ol biraz rahat rahat gir sınıfa hatta sınıfta kişilere de bak rahat olduğunu belli et özgüvenin yerinde olsun yürüyşün pek önemi yok ben iki bacağımıda içeri atarak yürüyorum ayaklarıma odaklandıklarında özürlü gibi:D Fakat kimse yürüyüşümden yadırgamadı beni pek dikkat etmediler bile gelip geçen laf atar görünüşüme çok güzelsin falan diye bende yürürken podyumda yürür gibi olunca çekiniyorum fakat sonra kendimi '' Olsun aman benden daha kötüleri var diyorum her açıdan ve yürüyorum'^bir sınıfa girdiğim zaman utanırım tabi sonuçta millet beni inceleyecek fiziğimi vs. ama olsun sonuçta okulda benden çok daha çirkinleri var onlar rahatlar. Sende böyle düşün Eğer rahat ve kendine güvenir şekilde yürürsen etkileyici gözükürsün. Kimse birbirinden iyi değil herkesin kusuru var KİMSEDE seni beğenmek zorunda değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu yaparken sadece zamana bakmayın. Zamana ne kadar çok bakarsanız o kadar yavaş gider. Sakinleşin bunu yapanın bir tek siz olmadığını hatırlayın hem unutmayın uzun vadeli birşey değil.Takıntı yaptığınız şeyler yerine aklınıza güzel şeyler getirin siz sadece size verilen görevi yerine getirin yeter. Sonunda ölüm yok ya...Kasmayın kendinizi rahatlatacak şeyler düşünürseniz harika geçer.

0|0
    0|0
  • Ki zaten okulda genel olarak herkez senin yaşında..çekinicek bişey yapmıcaksın ki sen..Nöbetci olucaksın sadece. hem sadece senmi nöbetçi oluosun ?Hayır tabiiki.Biraz güven kendine..

0|0
    0|0
  • ne çok kastın kendini başbakanlık yapmayacaksın ülkeye altı üstü nöbetçisin basitleştir durumu ki gözünde büyümesin

0|0
    0|0
  • Kendine güven. Ne var yürüyüsünde takıntı yapma. Dik ve özgüvenli yürü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayy kıyamam..

0|0
    0|0
  • Ah kanka sen kötü okul görmemişen.Bizim okula gelsen varya off bittin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...