Okul nöbetçisi olucamda utanıyorum.

Gizli Üye
Yürüme takıntısı var birazda tipimi beğenmiyorum okul kıyafetleriyle filan , gittiğim okulda berbat bir okul zaten cuma günü nöbetçiymişim ben nasıl tutucam bilmiyorum sınıf sınıf gezmekten utanıyorum sınıflar kocaman podymda yürür gibi olacak ben utanıyorum yaw o ambians , bide rezil olurum korkusu filan var değişik duygular içindeyim ne yapıcam yaw ben çok takıntılıyım bunuda taktım kafama uyuyamıyorum . Nasıl motive olup gidecem ben okula başkasına tutturmada yok napıyım ki ben okula gidip gelmeyi bile sevmiyorum kasıntı oluyor yürürken rahat edemiyorum offf napıyım ki ben ?
Güncellemeler
+1 yıl
Düşündükte ter basıyor heyecanlanıyorum mesela ters bişey olunca hemen kızarıyorum :)
Güncellemeler
+1 yıl
Bir tane arkadaş varda kafaladım cuma günü nöbet tutarmısın benim yerime dedim tamam dedi müdür yardımcısıyla konuşsak o beni yerime olamaz mı nasıl olur ki ? Geçen biri böyle yaptı kabul etmedide .
Okul nöbetçisi olucamda utanıyorum.