Kitap kurtları toplanın...en son hangi kitabıı aldınız??

bugün bir neden den dolayı izinliydim işimi hallettikten sonra bir kitapçıya rastladım baya kitap aldım

KAHRAMAN TAZEOĞLU= Bukre

Sinan Akyüz = Sahika Feraye

Nazan Bekiroğlu = Mimoza Sürgünü

Khaled Hossenını = Ve Dağlar Yankılandı, Uçurtma Avcısı, Bin Muhteşem Güneş

Elif Şafak = Ustam ve Ben

ve adam bana hediye olarak da

John Steinbeck = Gazap Üzümleri

Peki siz en son hangi kitabı aldınız ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Khaled Hosseinin soyledigin uc kitabinida okudum.Ucurtma avcisi,bin muhtesem gunesten sonra ve daglar yankilandi sıkıcnın otesinde bir kitap.Bence aldigin yere geri gptur :D en son Mehmet ali bulut-Gizemli sorular.Felsefi bir kitap.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Geçen hafta Khaled Hosseini' nin Ve Dağlar Yankılandı adlı kitabını bitirdim..

Bu hafta Tess Gerritsen'in Cerrah'ını okuyorum..

0|1
    0|0
    • dağlar yankılandı nasıl beğendın mı

• Konu olarak beğendim ama çevirisinden midir nedir beklediğim sürükleyiciliği bulamadım..Belki de tasvirlerin fazlaca uzun tutulmuş olmasından kaynaklanıyor olabilir..

• evet çeviri yapan kişi de önemli ama bakalım aldım

• Bu ay ben bayağı kitap aldım. Romandan ziyade psikoloji kitaplarına yoğunlaştım, Subliminal

Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir?, İnsanın Anlam Arayışı, İyi Hissetmek, Erich Fromm-sevme sanatı, Alfred Adler-Yaşamın Anlam ve Amacı, Alfred Adler-Nevroz Sorunları, Sigmund Freud-Psikanaliz üzerine adlı kitapları aldım. Bir de tiyatro eseri olan Godot'yu Beklerken adlı kitabı aldım.

0|1
    0|0
  • John Gray- Eekekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten :)

İkili ilişkileri eğlenceli bir dille anlatan bir kitap :)

0|1
    0|0
  • arkadaşım bana jean genet nin maids ini hediye etti :)) en son kitapları türkiyede bulamadıgım içni yüklü bir fotokopi işine girdim. 28 oyunu buraya yazmamı istemezsin

0|1
    0|0
  • paulo coelho/hac

0|1
    0|0
  • ''soğuk kahve'' diye bir kitap okudum çoğu arkadaşım okudu çok tevsiye ettiler

ama hiç beğenmedim.

''bukre'' kitabını alıcam merak ediyorum onu

0|1
    0|0
    • bukreyı de aldım bugün burda her sorduğumda çoğu bukre okudum okuyorum ya da tavsıye ederım dıyordu

• Alexandra Cavelius'dan Leyla

listeye aldım :) ozman bunu

• listenın en başına yaz madem akıcı kıtap bulamadın al oku gör kıtabı askerde gizli gizli gece nöbete götürüp okuduğum bıle oldu :)

• Yok Türküleri

0|1
    0|0
  • Geçen hafta 10 tane aldım. Yazmaya üşeniyorum. :D Uçurtma Avcısını okumuştum çok güzeldir :)

0|1
    0|0
  • Bu sabah Soğuk Kahve yi aldım :)

0|1
    0|0
  • Mehmet Uzun'un kitaplarını içeren bir set aldım son olarak.

0|1
    0|0
  • P. C. Cast-Lenobianın Yemini

0|0
    0|0
    • bu yazarı sankı daha önce duymuştum :)

bide bu soru 3 gün önce sormuştum nerden buldun ki şimdi

• anladım teşekkür ederim

• Rica ederim.

• joseph murph-bılıncaltının gucu.hangı kıtapla basladın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...