Bu konuda bana yardımcı olabilecek ?

merhaba

ben 12.sınıf meslek lisesi öğrencisiyim.

bölüm hocalarımız geçen seneden beri bizi yani sınıfı çok ezikliyorlar.siz nerden bileceksiiz gibisinden.ve afedersiniz ama küfür bile ettiler bize.sonra bazı öğrencilere farklı bize farklı davranıyorlar yani sürekli bize psikolojik şiddet uygulanıyor.

'siz yapamazsınız , sizden hiç bir şey olmaz' gibisinden laflar ediyorlar. geçen gün çok iyi çalışarak girdiğimi sınavda 1-2 kişi kopya çekti diye gözmüzün önünde kagıtları yırttı.

bizde çalışma isteği kalmadı yani nasıl olsa yapamıcaz neden çalışalım diyorlar.ben ve bizim sınıf bundan çok rahatsızız.

müdüre şikayet etsek onları uyaracak başka bir şey yapacağını sanmıyorum.sizin fikriniz nedir ?

gerçekden psikolojik olarak çöküntü içerisindeyim.

teşekkürler...

Güncellemeler:
birde şikayet et diyorsunu.korkumdan değil.kadını birisi gitmiş idareciye şikayet etmiş.kadın benden bildi ya...ve hala suçlanıyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Umudunu kaybetmeden çalışmaya devam et.. Hocaların görüşünü değiştirmek sizin elinizde.

1|0
    0|0
    • nasıl ? çalışıyoruz laf çarpıyorlar düşmüşüz gözlerinden bir kere...

• teşekkürler :)

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

• bak simdi bizim bir bayan hoca vardi derste felan anca telefonuyla oynuyodu it gibi asagiliyodu bela okuyodu bende meslek ogrencisiyim caktirmadan bunun videolarini cektim ne vok oldugunu gostermek icin gittim sikayet ettim surgune gittişu ansirnakta ogretmen kendisi .

0|0
    0|0
    • aynı şekilde meslek lisesindeyim.ama bizim hoca çok uyanık o da çok telefonla oynuyor elinden düşmüyor gözü telefonda ama bizide kontrol ediyor yani ne yaptığımız görüyor o yüzden video işi kesat

• merak etme birsey olmaz hakkinizi arayin oyle hocalarin dediklerini yapmayin ezdirmeyin kendinizi agirliginizi ortaya koyun.

• benim afada 1 kişi daha bulum 1 dakka durmam basarım milli eğitimi :D

• İlçe milli eğitime şikayet edebilirsiniz

0|0
    0|0
    • edicem ama şimdi hocalara bizim ettiğimizi söyler sadece soruşturma açılır ve bırakılır diye korkuyorum sonra hoca burnumuzdan getirecek...

• Zaten burnunuzdan getirmiyomu

• getiriyor ama öyle olursa stajı bile yakar yani

• bak böyle pısırık oldukça çok üstüne varırlar sana dedigim gibi ekran görüntüsünü ya da video ya çek ondan sonra sana o yalvarsın boş ver

0|0
    0|0
  • Üniversitede şuanda bizim sınıfta ki kızlardan 2 si meslek lisesi çıkışlı ve gayette başarılılar.

0|0
    0|0
    • bölüm ?

• Merak ettiğin bişeyi varsa sorabilirsin.3 yıldır pamukkalede 15 yıldır denizlideyim.Rektörden sonra pamukkaleyi en iyi ben biliyorumdur heralde :P

• ekledim ozaman :)

• çıkışta dövün :)

0|0
    0|0
  • milliegitime bir dilekce yaz öyle ... hocaları bir .. yapsınlar:D

0|0
    0|0
    • ya milli eğitime yazmayı düşünüyorum*sadece soruşturma açıp bırakırlarsa sonra olan bize olacak yine... :D

• hadi kız yürü gari :) dilimde tüy bitti diycemde burada parmagımda klavye eridi daha iyi gibi :D

• hahaha :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Velileriniz gelsin okula sonrada topluca müdüre gıdın.

0|0
    0|0
    • müdür bir şey yapamıyo.elinden gelse o da gönderecek ama gelmiyor.müdür de sevmiyo bizim hocaları

Yükleniyor...