Kapat

Siz Benim yerimde olsanız böyle bir arkadaşıniz olsa ne yapardınız?

detay fazla uzun lutfen saçma yorumlar yapacak olanlar baştan okumasın.10 senelik bir arkadaşım hatta dostum dediğim bir kız arkadaşım var.son 2seneye kadar kardeşim dostum bilirdim kendisini.2sene önce haziran gibi buluşacaktik.buluşma gününü ayarlarken hangi gündü hatırlamıyorum ama misal salı günü demis olsun.salı günü buluşalim dediginde olmaz o gün sevgilimle buluşacağım memleketine gidecek buluşmam lazım dedim atarlandi,bi ton trip attı.halbuki yaz tatiline gireceğiz sevgilim memleketine gidecek arkadaşımsa Benimle aynı şehirde tatilde kolayca buluşabiliriz.o gün ki kavgada Benim bir önceki sevgilim için eskişehire ailemden habersiz gitmemden tutun da hayatım boyunca ne hata yapmışsam söyledi.tabi ne alaka kurup söyledi bunları Anlamadım ama.bi ortak arkadaşımiz baristirmaya çalıştı bizi.aslında ben küsmemistim her şeye rağmen.zaten o kavgadan sonra uzaklaştım.yaptığım yanlışları söyleyip uyaracaktir elbet fakat onun dediklerini yapmadım diye de bana kızmaya hakkı yok.sonuçta hayat Benim hayatım.neyse bugün yine tartışma çıkardı.perşembe günü buluşacaktik.sevgilimle aram bozuk ve 2haftadır görüşmüyoruz.ayrıca tek görüşebildigimiz uygun gün de perşembe günü.arkadaşıma saat öğlen 2 gibi buluşalim 4.30 gibi de ayrılırız dedim geç değil mi dedi bende sevgilimle aram bozuk onu düzeltmem lazım 2gibi bulussak olur mu dedim yok sen sevgilinle ilgilen gelmeyeyim ben başka zaman buluşalim diye trip atmaya başladi.başka zaman Buluşamiyoruz erteleniyo buluşalim dedim.ben senin gibi özel sebeplerden dolayı ekmiyorum okulum derslerim ağır dedi.ben ekmiyorum seni deyince Allah razı olsun 2.30 saatini ayırıyorsun bana daha uygun bir zamanda buluşalim ben uygun olur muyum bilmiyorum ama dedi.sevgilimle 1.30 saat duracağım biraz anlayıs göster dedim Benim kadar anlayışlısini bulursan elini öpte basına koy.sevgilin olması demek arkadaşlarını 2.plana atmak demek değil dedi.2.plana atmıyorum aramız bozuk göremiyorum ve sınavlarına çalışamıyor Bu yüzden buluşacağım.ayrıca sevgilim yerine Seninle aram bozuk olsaydı önce Seninle buluşur sonra sevgilimle buluşurdum dedim.tartışma uzadı tabi biraz ama abartıp Saçmaladigini anlayissiz oldugunu kabul etmedi.ayrıca 2.30 saatlik için gelmeye değmez dedi.zaten sevgilimle buluşmamis olsam 1.30 saat daha fazla görüşmüş olacaktık

Dip not:önceki kavgayı başka arkadaşlarıma anlattığımda sevgilin gibi trip atıyor ve seni kıskanıyor dediler.ayrıca 20 yaşında ve hiç sevgilisi olmadı.teklif eden dahi yoktu.bana da ilgi gösterip teklif edenler baya oluyor.

insan yakıştıramıyor 10 senelik arkadaşının kıskanmiş olmasını ama sizden de yorum olmak istiyorum.haksız miyim ben?önce sevgilimle aramı düzeltmeyi isteyip sonra sevgilimle buluşabildiğim tek günden fedakarlık edip bir kaç saatlikte olsa arkadaşıma vakit ayırmak istemem yanlış mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bu detayı yazdırmışsa allahbelasını versin :////7

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• gerçektende uzunmuş :)

0|0
    0|0
  • Kelleme göre takılırdım

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın tabi bacım.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence arkadsn seni kaybetmekden korkuyor iki yonden kiskaniyor biri iyi yonden yani sevglin onu snden aliyor seni kaybedecek saniyor diger yondense hic sevgilisi ve teklif eden olmadgi icn kiskaniyor bence arkadasna anlasabilecegi bir erkek ayarla birz konussunlar faln anlasrlarsa zaten sevgli olurlar emin ol o zmn bu triplerden vazgececektir ...

0|0
    0|0
    • Benim hayatımda ilk defa sevgilim olmuyor ki Bu zamana kadar kaybetmedi Bu zamandan sonrada kaybetmeyecegini anlaması lazım.ki kardeş gibi büyüdük onun bütün kötü zamanlarında yanındaydim.hiç bir zaman yaptığı hatayı kavga anında yüzüne vurmadım içimde biriktirip biriktirip bişey söylemedim.hiç bir zamanda Benim dediğimi yapmadı diye küsmedim. Sevgili arayan bir tip değil ki hep platonik aşk yaşıyor sevdiği kişi gelmeyince de başkasina bakmıyo.

• bütün yaptıklarımi yazamam ya buraya

• Peki oyle dusunuyosan oyledr :)

Yükleniyor...