Telefon numarasını değiştirdi ve sessizce kayboldu..

yurt dışına gitmişti sözde, ulaşmam mümkün olmadı.. bikaç gün sonra bir baktım numarası kullanılmıyor.. hergün sevdiğini söyleyen , gözlerinize aşkla bakan , ayrılık söz konusu olunca yalvarıp ağlayan, hemen hemen her hafta ya sürpriz hazırlayan ya da çiçek gönderen biri üstelik anneyle de tanışıp , en son görüşmede de sarılıp sen benim solyanımsın diyen biri sessizce neden gider ki ? anlam veremiyorum.. üstelik en ufak bir cinsel beklentisi olmadı hiç...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ümitsizliğe kapılma mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sıkılmış olmalı .s

0|0
    1|0
  • Cinsel beklentisi olmadıysa bu durum gayet normal birileri uyanmış sen uyumaya git.

0|0
    1|0
  • insanları anlamak çok zor hele ki bu devirde

0|0
    1|0
  • bence hiç kafa yorma oyle ki umursasa sana bir haber ederdi. herseyı yalamıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah be kızım çok güvenmeyin şu erkeklere. Aynısını yaşadım, yüzde yüz aynısını. Ne yalanlar saydırmış ne yalanlar, ağlamaları da yalanmış, yanında 2 saat daha fazla kalayım diye arabamın lastiklerini patlatma fikri "işte ben bunla dolaşırım zaman geçiririm sonra sıkılınca sallarım, boş kalmayayım." düşüncesinden geliyormuş. Unutmaya çalış onu, zordur ama yaparsın. Ve emin ol şuna, o gittikten 1 sene sonra yalanları da çıkıyor meydana.

0|0
    0|0
  • Vardır bir sebebi. Mutlaka geri dönücektir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...